Πρωτάθλημα Υποδομών: Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων

Rate this item
(3 votes)

Πραγματοποιήθηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο οι αγώνες σε όλες τις κατηγορίες του Παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Αχαΐας. Το www.patragoal.gr  σας ενημερώνει για τα αποτελέσματα:

 

ΠΑΙΔΕΣ

 (Α’ όμιλος -11η Αγωνιστική)

Δίας/ Αχαϊός  - Κρίνος   4-0

Πάτρα 2005 A.E.  - Πυρσός Πατρών         7-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων  - Δαβουρλής      3-2

Νίκη Προαστίου  - Πρωτέας/ Αχαϊκή      2-2

Δόξα Παραλίας  - Πανμοβριακός Ριόλου              9-0

 

(Β’ όμιλος – 11η αγωνιστική)

Απόλλων Συν./Λύκοι Δ. - Θύελλα /Ωλενιακός 11-0

Ίκαρος Πετρωτού /Πάτραι 2008  - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου     5-1

Α.Ε. Αρόης  - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων1-1

Παμ/κός/Πετεινοί /Ομόνοια  - Φλόγα Ρόδιας    7-1

Ζαβλάνι ΑΠΣ  - Αστέρας Τέμενης 3-0 α.α.

Ζήρια-ΤΑΔ'93 – Ακράτα 0-3 α.α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

 

(Α’ όμιλος- 11η Αγωνιστική)

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Παμ/κός/Πετεινοί/ Ομόνοια              (Δεν διεξήχθη)

Θησέας/ Αστ. Μιντιλογλ. - Δόξα Παραλίας         0-4               

 

(Β’ όμιλος – 11η αγωνιστική)

Φλόγα Ρόδιας  - Παναχαϊκός 3-0 α.α.

Δαβουρλής Κ. 92 2  - Ατρόμητος Αχαΐας                0-6

Δόξα Χαλανδρίτσας  - Γαλήνη /Πυρσός                0-6

Δίας /Αχαϊός 2  - Αχιλλέας Καμαρών       6-1

Πάτρα 2005 Α.Ε. 2  - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου           3-2

Πήγασος Πατρών  - Δαβουρλής Κ. 92 3  1-3

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

(Α’ όμιλος - 9η Αγωνιστική)

Αχαΐκή  - Εθνικός Σαγεΐκων         12-2

Ατρόμητος Αχαΐας – Άρλα           3-2             

 

(Β’ όμιλος – 9η αγωνιστική)

Πήγασος Πατρών  - Άτλας Α.Σ.`4-10

Αχαϊκός  - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων      13-1

Δίας  - Θησέας  8-5

Δόξα Παραλίας - Θύελλα/Ωλενιακός 11-1

 

(Γ’ όμιλος – 9η αγωνιστική)

Παναχαϊκός- Αετός Πατρών       6-1

Δαβουρλής Κ. 92 3  - Νίκη Προαστίου    1-17

Δαβουρλής Κ. 92 2  - Ίκαρος Πετρωτού/Πάτραι 2008(1)9-1

Άνω Καστρίτσι - Πάτρα 2005 A.E.             2-7

Θύελλα - Ωλενιακός 2 - Α.Ε. Αρόης (16/3)

 

(Δ’ όμιλος – 9η αγωνιστική)

Θύελλα Αιγίου /Άρης Κουνινάς -  Ακράτα            0-14

Φλόγα Ρόδιας  - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου        4-5

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

(Α’ όμιλος – 8η αγωνιστική)

Πατραϊκή  - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων   8-2

Παμ/κός/Πετεινοί /Ομόνοια  - Διαγόρας Βραχνεΐκων    4-6

Θησέας - Ίκαρος Πετρωτού /Πάτραι 2008            1-1

 

(Β’ όμιλος – 7η αγωνιστική)

Αχαϊκός - Πήγασος Πατρών        14-4

Γαλήνη – Ακράτα            7-0

Αετός Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας      1-12

Άνω Καστρίτσι  - Θύελλα Πατρών            3-7

 

Patragoal.Gr | Η Καθημερινή σας Ενημέρωση