Τους πλήγωσε στο τέλος ένας πρώην

Μέγας Δικέφαλος-Ψηλαλώνια 2-2 (21’ Μπαλαφούτης, 73’ Κακαφώνης / 54’ Διαμαντόπουλος, 91’ Μπανταδάκης)

Αποβολή : 89’ Δ. Σέζας

Διαιτητής : Παναγιώτης Σακελλαρίου (Μεσσήνης-Σταυρόπουλος)

Δεν ανέδειξε νικητή  η αναμέτρηση ανάμεσα στον Μέγα Δικέφαλο και τα Ψηλαλώνια, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 2-2.

Η ομάδα του Νίκου Γιαννόπουλου ήταν αυτή που προηγήθηκε στο 21’ λεπτό με απευθείας φάουλ του Μπαλαφούτη, αλλά στο 54’ ο Διαμαντόπουλος ισοφάρισε για τα Ψηλαλώνια σε 1-1.

Στο 73’ λεπτό ο Κακαφώνης έβαλε εκ νέου την ομάδα του Μέγα Δικέφαλου μπροστά στο σκορ, αλλά στο 91’ λεπτό με κεφαλιά ένας πρώην ποδοσφαιριστής του Μέγα Δικέφαλου, ο Άγγελος Μπανταδάκης,  χάρισε τον βαθμό της ισοπαλίας στα Ψηλαλώνια.

Παράπονα για την διαιτησία του Σακελλαρίου εκδράζουν και οι δύο ομάδες.

ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ: Κατσαμπούνης, Χρονόπουλος (90’ Μπλάκας), Τραγουλιάς, Τζάνι, Χατζηπαναγιώτου, Παπαχρήστου, Πάνας, Μπαλαφούτης, Χρηστίδης, Κακαφώνης (85’ Κόρακας), Μπακερτζής (90’ Μελισσαρόπουλος).

ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ: Βουκελάτος, Σεράφης, Παναγιωτόπουλος, Κανελλόπουλος, Ζέζας Γ., Ζέζας Δ., Γεωργούσης, Μπανταδάκης, Κατσιούρης, Διαμαντόπουλος, Καλογερόπουλος.