Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12 (3 μ.μ.)

Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Απόλλων Εγλυκάδας, Ανδριανός.

Γηπ. Αλισσού: Λέων - Θύελλα Αιγίου, Ντάβλα.

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός, Μακρυπόδης.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Ατρόμητος Πατρών, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Νίκη, Χρονάς.

Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Κεραυνός, Αναγνωστόπουλος.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Δόξα, Καλύβας.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Απόλλων Συνοικισμού, Πετρόπουλος.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12 (3 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαιός, Τιμολέων.

Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.

Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρηγόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρονάς.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Κεραυνός Μιτόπολης, Παπάδης.

Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Πολύτεκνος, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Κρίνος, Αναγνωστόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Μέγας Δικέφαλος - Αχιλλέας Καμαρών, Καλύβας.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 12.30 μ.: Δρέπανο - Ποσειδών, Ρηγόπουλος.

Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα - Πάτρα 2005, Σακελλαρίου.

Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Καλάβρυτα, Τιμολέων.

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δόξα Ελαιώνα, Ανδριανός.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - ΑΕ Αρόης, Μιχαλόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Πυρσός - Αρλα, Κουρτέσης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας - Ρωμανός, Πετρόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαδιονυσίου.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Παππάς.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Γαλήνη, Σαμαρτζής.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πετεινοί - Ατλας, Κουτρουμάνης.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Αρης Κουνινάς, Τρίγκας.

Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια - Σκεπαστό, Βαβίλης.

Γηπ. Νικολεΐκων, 3 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ηλιόπουλος.