Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 10/12

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15:00, Πανμοβριακός Ριόλου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου (Ανδριανός) 

Γήπεδο Νίκης Προαστίου, Ώρα 15:00, Νίκη Προαστείου-Πήγασος Μπεγουλακίου (Καλύβας)   

Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15:00, Δόξα Παραλίας-Λιμνοχώρι (Τζαγκαράκης)          

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15:00, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αναγέννηση Πατρών (Σπηλιωτόπουλος)

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 15:00, Ατρόμητος Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων (Παπαδόπουλος)            

Γήπεδο Θ. Χρυσανθόπουλος , Ώρα 15:00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Λέων Α. Αλισσού (Μέρμηγκας)

Γήπεδο Κ.Ζάρρας, Ώρα 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Εθνικός Σαγεΐκων (Χρονάς)              

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας-Άρης Πατρών (Μακρυπόδης)     

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ά Όμιλος

Σάββατο 10/12

Γήπεδο Οβρυάς, Ώρα 15:00, Φωστήρ Οβρυάς-Αστέρας Μιντιλογλίου (Πετρόπουλος)   

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 15:00, Θύελλα Πατρών-Τριταϊκός (Τσιρογιάννης)            

Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15:00, Κεραυνός Μιτόπολης-Φαραικός (Ντάβλα)   

Κυριακή 11/12

Γήπεδο Βραχνεΐκων, Ώρα 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Κρίνος (Παπαδόπουλος)         

Γήπεδο Σουλίου, Ώρα 15:00, Παναχαϊκός-Απόλλων Βίδοβας (Τραγουλιάς)        

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 15:00, Πολύτεκνος-Ίκαρος Πετρωτού (Αθανασόπουλος)   

Γήπεδο Βουπρασίου, Ώρα 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας (Χρονάς)

Β’ Όμιλος

Σάββατο 10/12

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15:00, Καλάβρυτα-Φοίνικας Σαλμενίκου (Βαβίλης)

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Δαβουρλής K. 92 (Ρηγόπουλος)         

Κυριακή 11/12

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12:30, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Μέγας Δικέφαλος (Μακρυπόδης)

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 12:30, Ψηλαλώνια-Αετός Ρίου (Ρηγόπουλος)          

Γήπεδο Κ. Ζάρρας, Ώρα 15:00, Πάτρα 2005 A.E.-Δήμος Διακοπτού Α.Ο. (Ανδριανός)     

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15:00, Ακράτα-Αστήρ Τέμενης (Τζαγκαράκης)    

Γήπεδο Νίκης Προαστίου, Ώρα 15:00, Αετός Πατρών-Δρέπανο (Σακελλαρίου)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15:00, Ποσειδών Πάτρας-Δόξα Ελαιώνος (Τσιρογιάννης)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ά Όμιλος

Κυριακή  11/12

Γήπεδο Βραχνεΐκων, Ώρα 12:30, Διαγόρας 2010-Πρωτέας (Ιωαννίδης) 

Γήπεδο Ισώματος, Ώρα 15:00, Πείρος Ισώματος-Πυρσός Πατρών (Βαβίλης)      

Γήπεδο Άρλας, Ώρα 15:00, Άρλα-ΑΕ Ροϊτίκων (Παπαδής)            

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15:00, Σταροχώρι-Ακάδημος Λαρισσού (Παπαχρήστος)    

Γήπεδο Ντα Λουζ  Οβρυάς, Ώρα 15:00, Προοδευτική Πατρών-Καμίνια (Κουρτέσης)

Β Όμιλος

Σάββατο 10/12

Γήπεδο Βραχνεΐκων, Ώρα 15:00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πήγασος Πατρών (Σαμαρτζής)

Κυριακή 11/12 

Γήπεδο Βραχνεΐκων, Ώρα 10:00, Δάφνη Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ. (Παπαδής)       

Γήπεδο Κ. Ζάρρας, Ώρα 10:00, Αχιλλέας Οβρυάς-Αργυρά Πατρών (Ανδρεόπουλος)      

Γήπεδο Σουλίου, Ώρα 11:00, Ρωμανός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων (Τρίγκας)       

Γήπεδο Κάτω Καστριτσίου, Ώρα 12:30, Σπάρτακος-Αυτόνομη Π.Ο. (Κουτρουμάνης)     

Γήπεδο Ντα Λουζ  Οβρυάς, Ώρα 12:30, Α.Π.Ο. Αρόη-Ηρακλής Πατρών (Παλαιολόγος) 

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 15:00, Ωλενιακός-Αίας Πατρών (Τσούτσης)

Γ’ Όμιλος

Σάββατο 10/12

Γήπεδο ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Ώρα 15:00, Άτλας Α.Σ.-Περιβόλα (Παππάς)               

Κυριακή 11/12

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 10:00, Ζαβλάνι ΑΠΣ-Καλλιθέα (Ντάβλα)        

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 10:00, Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών (Πετρόπουλος)

Γήπεδο ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Ώρα 12:30, Παναχαΐς-Πετεινοί (Διαμαντόπουλος)

Γήπεδο Κ. Ζάρρας, Ώρα 12:30, Δίας Σαραβαλίου-ΠΑΟ Κόσμος (Παπαδιονυσίου)            

Γήπεδο ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Ώρα 15:00, Α.Ε. Αρόης-Αχαϊκός (Παναγιωτόπουλος)

Τετάρτη 14/12  

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 15:00, Γαλήνη-Α.Ε.Κ. Πατρών

Δ’ Όμιλος

Κυριακή 11/12

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 12:30, Εθνικός Αιγίου-Ζήρια-ΤΑΔ'93 (Ηλιόπουλος)           

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15:00, Άρης Κουνινάς-Αβύθου Α.Ο. (Μέρμηγκας)             

Γήπεδο Σκεπαστού, Ώρα 15:00, Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Σαμαρτζής)               

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-Αίας- Λύκοι Διακοπτού (Μιχαλόπουλος)        

Γήπεδο Θ. Χρυσανθόπουλος,  Ώρα 15:00, Κεραυνός 2016-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου (Χαμουζάς)

Γήπεδο Θ. Χρυσανθόπουλος, Ώρα 17:30, Άνω Καστρίτσι-Θύελλα Αιγείρας (Χαϊδος)