Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/11)

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Α.Π.Ο. Αρόη-Άρης Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Αετός Ρίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Νίκη Προαστίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Καλαβρύτων, 4 μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Χρονάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας , 3μ.μ.: Αχαϊκός-Ικαρος Λακκόπετρας, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Πείρος Ισώματος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Άβυθος Αιγιάλειας, Γιώργος Αγγελόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Νιφορεΐκων, 3:15μ.μ.: Κρίνος-ΑΟ Τριταίας, Χρήστος Αργυρόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:15μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Δόξα Πατρών, Νίκος Δανιήλ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Αχαιός Σαραβαλίου, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Πετρωτού: Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Αλέξης Καμζόλας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Εθνικός/Πολύτεκνος-Θύελλα Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αετός Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Αιγείρα/Ακράτα, Ελένη Αντωνίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Δάφνη Πατρών-Πυρσός Πατρών, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Πετρωτού, 12:15μ.μ.: Περιβόλα-Ολυμπιακός Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Καμίνια, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Άτλας Α.Σ., Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12μ.: A.E. Δρέπανου-Πετεινοί, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Π. Α.Ο.Κ. Πάτρας, Χρήστος Αργυρόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Φοίνικας/Ζήριας, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αιγίου ΑΕ, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Συνοικισμού, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας -Πανιώνιος/Αχιλλέας, Στέφανος Μαχαίρας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-Ωλενιακός (αναβλήθηκαν)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 9:30π.μ.: Παναχαϊκός-Α.Ε. Αρόης (αναβλήθηκαν)

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών (αναβλήθηκαν)

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Αίας Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών (αναβλήθηκαν)

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-Σπάρτακος, Σπύρος Παλαιολόγος