Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (15-16/1)

Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Ικαρος Πετρωτού – Λιμνοχώρι, Τηλιγάδας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Παραλίας, Χρονάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Θύελλα Πατρών – Αναγέννηση Πατρών, Βαβαρούτας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος – ΑΠΟ Αρόη, Ταξιάρχης.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Ανω Καστρίτσι – Αετός Ρίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – Θύελλα Αιγίου, Καμζόλας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 15.00: Κεραυνός – Αετός Πατρών, Σαφαρίκας.

Γηπ. Ακράτας, 15.00: Αιγείρα/Ακράτα – Καλάβρυτα, Πράνταλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Δίας – Πανμοβριακός, Φωκάς.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Αχαιός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αρης Πατρών – Εθνικός/Πολύτεκνος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Πάτρα 2005 – ΑΠΣ Πάτραι, Μπακόπουλος.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Νίκη Προαστείου, Πράνταλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αστραπή – Σταροχώρι, Φωκάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Απόλλων Εγλυκάδας – Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Πυρσός – Ατρόμητος Λάππα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Περιβόλα – Φαραϊκός, Δανιήλ.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: Αχαϊκός – Γαλήνη, Καμζόλας.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Ατλας, Βαβαρούτας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Καμίνια, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ολυμπιακός Πατρών – Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 11.30: ΑΕ Δρεπάνου – Ζαβλάνι/Αίας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: Αβυθος- Φοίνικας Ζήριας, Χρονάς.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Απόλλων Συνοικισμού – ΑΕ Αιγίου, Σαφαρίκας.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Φλόγα Ροδιάς, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Αυτόνομη – Αργυρά, Αγγελόπουλος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Κρίνος – Βασιλικό, Μπακόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Νεάπολη – Μετόχι, Μαρδάς.

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Ροΐτικα – ΑΟ Τριταίας, Ταξιάρχης.
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Ωλενιακός – Δόξα Πατρών, Γκαβός.