Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Θύελλας (Χόρτο),  15:00, Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Παπαδόπουλος

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου),  15:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδριανός

Κυριακή 20/11

Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου, Βαβαρούτας

Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Οικονόμου

Νιφορεΐκων, 15:00, Δόξα Νιφορεΐκων-Δόξα Παραλίας, Πετρόπουλος

Βραχνεΐκων, 15:00, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Αντωνίου

Ρεπό : Ικαρος Λακκόπετρας

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Καδδάς

Ακράτας, 15:00, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Οικονόμου

Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 15:00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Απόλλων Εγλυκάδος, Δανιήλ

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Πάτρα 2005 A.E.,Μπακόπουλος

Προσφυγικών, 18:00, Άρης Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Χρονάς

Κυριακή 20/11

Δημοτικό Στ. Αιγίου, 15:00, Παναιγιάλειος-Εθνικός Πατρών, Ταξιάρχης

Ρεπό : Νίκη Προαστείου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Βραχνεΐκων, 15:00, Ροϊτίκων ΑΕ-Αστέρας Λεοντίου, Κονιδάρης

Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Περιβόλα, Ταξιάρχης

Κυριακή 20/11

Προσφυγικών, 12:30, Αχαϊκός-Κρίνος, Ξουρής

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Αναγέννηση Πατρών, Χρονάς

Χαλανδρίτσας, 15:00, Πείρος Ισώματος-Φαραικός, Παπαδόπουλος

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου),  15:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Σταροχώρι, Τηλιγάδας

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Ικαρος Πετρωτού-Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”, Καδδάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Καλάβρυτα, Γκαβός

Αγυιάς, 15:00, Δαβουρλής K. 92-Αστήρ Τέμενης, Παλαιολόγος

Κυριακή 20/11

Καμαρών, 20/11, Φοινικας Ζήριας-Άνω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος

Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ζαβλάνι, Γιαννόπουλος

Ρίου, 15:00, Αετός Ρίου-Αχιλλέας Καμαρών, Δανιήλ

Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Μάρδας

Προσφυγικών, 15:00, Αρόης Α.Ε.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Μπακόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Ντα Λουζ Οβρυάς, 15:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Δάφνη Πατρών, Αργυρόπουλος

Χαλανδρίτσας, 15:00, Βασιλικό-Ολυμπιακός Πατρών, Ασπρουλόπουλος

Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Πυρσός Πατρών-Καμίνια, Παπιγκιώτης

Κυριακή 20/11

Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρομαϊκός Α.Σ., Κονιδάρης

Θύελλας (Χόρτο),  15:00, Ωλενιακός-Νεάπολη ΑΕ

Ρεπό : Προοδευτική Πατρών

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 20/11

Αγυιάς, 12:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια, Ασημακόπουλος

Κ.Ζάρρας (Σαραβαλίου),  12:30, Α.Ε.Κ. Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Παπαχρήστος

Δημητροπουλου, 15:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Αίας Πατρών, Αργυρόπουλος

Καλαβρύτων, 16:00, Σκεπαστό-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Γκαβός

Προσφυγικών, 18:00, Πετεινοί-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Αγγελόπουλος

Ρεπό : Φοίνικας Αγυιάς