Παρακολουθήσατε μέσω του www.patragoal.gr την εξέλιξη των σημερινών αναμετρήσεων στην Α’ Κατηγορία και την Γ’ Εθνική !
To “Livescore” είναι μια προσφορά του γυμναστηρίου “Lesoma”!
Πατήστε το κουμπί της ανανέωσης ή F5 για να βλέπετε το διαμορφωθέν σκορ στα παιχνίδια ανά πάσα στιγμή.
Με έντονο μαύρο χρώμα τα τελικά αποτελέσματα
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Λάππα 2015-Θύελλα Πατρών 1-2 (Γ. Αγγελόπουλος – 13′ Ν. Κωνσταντινίδης, 85΄Κούρτης)
Αστέρας Μιντιλογλίου-Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 (57′ Τριανταφύλλου / 10′ Ρουμπάτος, 88΄Καζαντζής) – ΔΙΑΚΟΠΗ
Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας 3-2 (57′, 94΄ Νάτσης, 86′ Πεν. Μούτσα / 67′ Χιόνης, 83′ Στάμος)
Δόξα Νιφορεΐκων-Αχαΐκή 0-1 (44′ Φωτόπουλος) – Αποβολή : 50′ Δρόσος (Αχαϊκή)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Άρης Πατρών 0-5 (28′, 89΄ Γ. Σπανός, 31′ Γράββαλος, 70΄Αγγελής, 85΄Καταρτζόπουλος)
Α.Ε. Πάτρα 2005 A.E.-Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 (15′ Δημητρόπουλος, 96΄Θωμάς – 86′ Δίκαιος)
Νίκη Προαστείου-Ατρόμητος Πατρών 3-1 (30′, 44′, 95΄ Πατρώνης / 39′ Λαζαρίδης) – Αποβολή : 66′ Παπασπυρόπουλος (Ατρόμητος)
Αετός Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας 3-2 (24′ Παπαδιονυσίου, 27′ Καλογερόπουλος, 49΄Παπαχρήστος / 41′ , 93′ Σκέμπι)
Πήγασος Μπεγουλακίου-Παναιγιάλειος 1-3 ( / Α. Σπανός (2), Γκάτσης)
Α’ Κατηγορία – Α’ Όμιλος | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Θύελλα Πατρών | 8 | 8 | 0 | 0 | 22 | 6 | 24 |
2 | Αχαϊκή | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 6 | 17 |
3 | Πανμοβριακός Ριόλου | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | 6 | 16 |
4 | Διαγόρας Βραχνεϊκων | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 6 | 13 |
5 | Αχαϊός Σαραβαλίου | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 11 | 11 |
6 | Ατρόμητος Λάππα | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | 9 | 10 |
7 | Δόξα Νιφορεϊκων | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | 8 |
8 | Αστέρας Τσουκαλεϊκων | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 9 | 7 |
9 | Λιμνοχώρι | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 12 | 7 |
10 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 16 | 6 |
11 | Δόξα Παραλίας | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | 5 |
12 | Ικαρος Λακκόπετρας | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 11 | 3 |
13 | Δίας Σαραβαλίου | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 14 | 3 |
Α’ Κατηγορία – Β’ Όμιλος | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Παναιγιάλειος | 8 | 7 | 1 | 0 | 17 | 3 | 22 |
2 | Αρης Πατρών | 8 | 7 | 0 | 1 | 18 | 5 | 21 |
3 | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 8 | 15 |
4 | Αετός/Αστραπή | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 6 | 14 |
5 | Εθνικός Πατρών | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 3 | 13 |
6 | Νίκη Προαστίου | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 8 | 10 |
7 | Πήγασος Μπεγουλακίου | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 | 10 |
8 | ΑΕ Αιγείρα/Ακράτα | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 12 | 10 |
9 | Ατρόμητος Πατρών | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 8 | 5 |
10 | Αναγέννηση Ψαθοπύργου | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 13 | 5 |
11 | ΑΕ Πάτρα 2005 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 15 | 5 |
12 | Πανιώνιος/Αχιλλέας | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 18 | 4 |
13 | Απόλλων Εγλυκάδας | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 | 15 | 0 |