Δεύτερη σερί νίκη για τις Λύκαινες Αιγιαλείας

Σε ένα πολύ βαρύ αγωνιστικό χώρο λόγω της έντονης βροχόπτωσης οι Λύκαινες Αιγιαλείας κατάφεραν να ξεπεράσουν την σκόπελο της νεοσύστατης ομάδας Πατίστα ΑΟΠΚ με σκορ 1-0 χάρις το τέρμα που σημείωσε στο δεύτερο ημίχρονο η έμπειρη Γιάννα Λαλιώτη στο 61ο λεπτό της αναμέτρησης με μακρινό σουτ έξω από την περιοχή.

Με αυτή την νίκη οι Λύκαινες έφτασαν τους 6 βαθμούς και την επόμενη αγωνιστική 19/12 θα ταξιδέψουν στα Καλάβρυτα για να αντιμετωπίσουν την ομώνυμη ομάδα.

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: Λιακοπούλου, Δ. Νικολάου, Χ. Νικολάου, Καραπατή, Παπαδοπούλου, Μήτση, Αναγνωστοπούλου, Παπαμαύρου, Δρουγούτη, Λαλιώτη, Μητρόπουλου. (Αγωνίστηκαν και σαν αλλαγές οι Τζουμάκα και η Βασιλείου).

ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΟΠΚ: Τσουλάκου, Μητροπούλου, Μπάκα, Παρθενίου, Σαραντέα, Αλεξίου, Παπαδέα, Λαλούση, Κακαλέτρη, Κάργα, Μπιζίμη.