Ζ. Κάλαϊτζιτς: “Μεταγραφή μόνο αν προκύψει κάτι εξαιρετικό”

Ο Ζέλικο Κάλαϊτζιτς στις δηλώσεις του μετά το φιλικό ματς και την ισοπαλία με 0-0 με τον Παναγρινιακό

“Είμαι ικανοποιημένος από την εικόνα του φιλικού παιχνιδιού, κάναμε φάσεις, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο που ήθελα να δω κάποια πράγματα που έχουμε δουλέψει στις προπονήσεις. Λείπει η τελική πάσα, αν δεν μπορείς να βάλεις γκολ δεν μπορείς να κερδίσεις. Στο δεύτερο ημίχρονο δώσαμε την ευκαιρία και σε άλλα παιδιά, δυστυχώς δεν βάλαμε το γκολ, αλλά κρατήσαμε για ακόμα μια φορά το μηδέν στην άμυνα.

Περιμένουμε τις ημερομηνίες για Κύπελλο και για πρωτάθλημα. Ευτυχώς έχουμε αυτά τα επίσημα ματς του Κυπέλλου που μας βοηθάνε πάρα πολύ. Πιστεύω ότι θα είμαστε έτοιμοι για την πρεμιέρα. Μόνο αν προκύψει κάτι πολύ καλό θα προχωρήσουμε σε προσθήκη”.