Καλή εμφάνιση για τον Διαγόρα και φιλική νίκη απέναντι στον Πανηλειακό

Μετά από καλή εμφάνιση, ο Διαγόρας επιβλήθηκε σε φιλική αναμέτρηση που έγινε στο γήπεδο των Βραχνεΐκων του Πανηλειακού με σκορ 2-0.

Ο Διαγόρας άνοιξε το σκορ στο 2΄ λεπτό με τέρμα που σημείωσε ο Πανάρετος, ενώ το τελικό 2-0 διαμόρφωσε στο 89΄ Πάρης Καλλιτσουνάκης.

Στο 18΄ λεπτό οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι με τον Δημήτρη Τσίγκρηλα, μετά από σέντρα του Λούσκου.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ : Δρακόπουλος, Ασπρογιάννης, Σταυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Καλλιτσουνάκης, Τρίγκας, Πανάρετος, Γ. Παπαδόπουλος, Κ. Παπαδόπουλος, Γεωργαντόπουλος, Ούτσικας

Αγωνίστηκαν και οι : Ράμα, Κοτσόκολος, Χαλκιόπουλος, Κουτρούμπας, Γκολφινόπουλος

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ : Καρακίτσος, Δαλαβούρας, Κωστόπουλος, Μπαβέλης, Λίλα, Δ. Τσίγκρηλας, Πρέντι, Μπάλλας, Παπαπέτρου, Λούσκος, Π. Τσίγκρηλας

Αγωνίστηκαν και οι : Μανουσιάδης, Τσαμπούρης, Νικολόπουλος, Λιαρόπουλος, Αντύπας, Π. Ηλιόπουλος, Κύτταρης, Αρβανίτης