Κ-16 Παναχαϊκής: Κέρδισε Αιγάλεω, σήμερα με ΑΕΚ!

Για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Attica η Κ-16 κέρδισε με 2-1 το Αιγάλεω στο γήπεδο Προσφυγικών πετυχαίνοντας τη δεύτερη νίκη της στη διοργάνωση!

Σήμερα, Κυριακή (2/10) η Κ-14 παίζει στο γήπεδο των Προσφυγικών με την αντίστοιχη ομάδα της ΑΕΚ. Το συγκρότημα του Χάρη Ράντου ανά διαστήματα έπαιζε καλό ποδόσφαιρο και δίκαια πήρε τη νίκη απέναντι στο «Σίτι».

Ο Σταθόπουλος στο 45ο λεπτό λίγο πριν οι δύο ομάδες οδηγηθούν στ’ αποδυτήρια έφερε το ματς στα ίσα (1-1) για να δώσει τη νίκη στους “κοκκινόμαυρους” στο 98’ της συνάντησης ο Παρασκευόπουλος με εκπληκτικό σουτ από 25 περίπου μέτρα.

Ήττα για την Κ-19 της Παναχαϊκής

Φιλική επικράτηση 1-0 για τον Άρη Πατρών με το γκολ του Σταύρου Αγγελή στο 10ο λεπτό, απέναντι στην Κ-19 της Παναχαϊκής που είχε δοκάρι στο 38′ με τον Αθανασόπουλο.