Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου, οι οποίοι είναι οι εξής :
ΣΑΒΒAΤΟ 7/5
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT
Γήπ.:Προσφυγικών: Α.Π.Ο. Αρόη-Δαβουρλής K. 92, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πάτρα 2005, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αχαιός Σαραβαλίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Άτλας Α.Σ.-Ικαρος Λακκόπετρας, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Περιβόλα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πλαστήρα, 5μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Προαστίου, 6μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αυτόνομη, Θόδωρος Βέλιου
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- PLAYOFF
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Νιφορεΐκων, 5μ.μ. Κρίνος-Μετόχι, Κώστας Οικονόμου
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Ρίου, 5μ.μ.: Αετός Ρίου-Λιμνοχώρι, Γιάννης Πράνταλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1:30μ.μ.: Γαλήνη-Αχαϊκός, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Λάππα, 5μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Πυρσός Πατρών, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Μιντιλογλίου, 5μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Ολυμπιακός Πατρών, Μιχάλης Ζήκος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5μ.μ.: Σταροχώρι-Αστραπή Ψαροφαΐου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ροδιάς, 5μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Ρουμπάνης
Γήπ. Αχιλλέα, 5μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-A.E. Δρέπανου, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Ζήριας, 5μ.μ.: Φοινικας Ζήριας-Άβυθος Αιγιάλειας, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Τέμενης, 5μ.μ.: ΑστέραςΤέμενης-Απόλλων Εγλυκάδος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Ταξιάρχης
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- PLAYOFF
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων, 5μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-ΑΟ Τριταίας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 12:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Παναχαϊκός, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Ντα Λουζ, 5μ.μ.: Ολυμπιακός Καμαρών-Α.Ε. Αρόης, Γιώργος Μπακόπουλος