ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12
Α’ κατηγορία-1ος Όμιλος
15:00, Βραχνεΐκων, Δόξα Παραλίας-Λιμνοχώρι–ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15:00, Ριόλου, Πανμοβριακός Ριόλου-Ικαρος Πετρωτού–ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Αχαιός Σαραβαλίου-Δίας Σαραβαλίου–ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α’ κατηγορία-2ος Όμιλος
15:00, Ζαρουχλεΐκων, Αναγέννηση Πατρών-Ατρόμητος Πατρών–ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18:00, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Πάτραι Α.Π.Σ.-Άρης Πατρών–ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α’ κατηγορία-3ος Όμιλος
15:00, Νίκης Προαστίου, Νίκη Προαστείου “ΘΕΜΕΛΙΟ”-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ–ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15:00, Αγυιάς, Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. 92–ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17:00, Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Αετός Ρίου–ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία-1ος Όμιλος
15:00, Ντα Λουζ Οβρυάς, Φαραικός-Αστραπή Ψαροφαΐου–ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
15:00, Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός–ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία-2ος Όμιλος
15:00, Πλαστήρα, Αιγίου ΑΕ-Απόλλων Εγλυκάδος–ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:00, Πετρωτού, Πετεινοί-Αχιλλέας Καμαρών–ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ’ κατηγορία-1ος Όμιλος
15:00, Χαλανδρίτσας, Βασιλικό-Ωλενιακός–ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ’ κατηγορία-2ος Όμιλος
18:00, Αγυιάς, Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών–ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12
Α’ κατηγορία-1ος Όμιλος
15:00, Δημοτικό Κ. Αχαΐας, Αχαΐκή-Δόξα Νιφορεΐκων–ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α’ κατηγορία-2ος Όμιλος
15:00, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Εθνικός – Πολύτεκνος-Πήγασος Μπεγουλακίου–ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17:30, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Πάτρα 2005 A.E.-Θύελλα Πατρών–ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Α’ κατηγορία-3ος Όμιλος
15:00, Ρίου, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου–ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:00, Δημοτικό Στ. Αιγίου, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άνω Καστρίτσι–ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β’ κατηγορία-1ος Όμιλος
10:00, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Άτλας Α.Σ.-Περιβόλα –ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11:30, Ζαρουχλεΐκων, Πυρσός Πατρών-Ικαρος Λακκόπετρας–ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15:00, Βραχνεΐκων, Καμίνια-Ολυμπιακός Πατρών–ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15:00, Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών–ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
15:00, Λάππα, Ατρόμητος Λάππα 2015-Πείρος Ισώματος–ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Β’ κατηγορία-2ος Όμιλος
12:30, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου–ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15:00, Αγυιάς, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Άβυθος Αιγιάλειας –ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15:00, Τέμενης, Αστήρ Τέμενης-Αυτόνομη Π.Ο.–ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15:00, Ροδιάς, Φλόγα Ρόδιας-Ζαβλάνι–ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:00, Νίκης Προαστίου, Αργυρά Πατρών-A.E. Δρέπανου–ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ’ κατηγορία-1ος Όμιλος
09:00, Ζαρουχλεΐκων, Νεάπολη ΑΕ-ΑΕ Ροϊτίκων–ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12:00, Χαλανδρίτσας, ΑΟ Τριταίας -Δόξα Πατρών–ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15:00, Νιφορεΐκων, Μετόχι-Κρίνος–Δεν έχει ορισθεί
Γ’ κατηγορία-2ος Όμιλος
12:00, Πετρωτού, Αστέρας Λεοντίου-Αίας Πατρών–ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15:00, Ντα Λουζ Οβρυάς, Ολυμπιακός Καμαρών-Α.Ε. Αρόης–ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
15:00, Πετρωτού, Παναχαϊκός-Ρωμανός–ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ