Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Θύελλα Πατρών, Χρονάς
Λιμνοχωρίου, 15:00, Λιμνοχώρι-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Καλύβας
Παραλίας, 15:00, Δόξα Παραλίας-Αχαΐκή, Καδδάς
Ριόλου, 15:00, Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Νιφορεΐκων, Παπαδόπουλος
Κυριακή 27/11
Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δίας Σαραβαλίου, Δανιήλ
Μιντιλογλίου, 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ικαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας
Ρεπό : Ατρόμητος Λάππα 2015
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Πετρόπουλος
Προαστείου, 15:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ατρόμητος Πατρών, Πράνταλος
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Παναιγιάλειος, Αντωνίου
Προσφυγικών, 19:00, Εθνικός Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Ανδριανός
Κυριακή 27/11
Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Άρης Πατρών, Μπακόπουλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Πάτρα 2005 A.E.-Νίκη Προαστείου, Παπαδόπουλος
Ρεπό : Πήγασος Μπεγουλακίου
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Παναχαϊκός, Ταξιάρχης
Κυριακή 27/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Περιβόλα-Αναγέννηση Πατρών, Τηλιγάδας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:30, Αστέρας Λεοντίου-Ικαρος Πετρωτού, Χρονάς
Προσφυγικών, 15:00, Αχαϊκός-Ροϊτίκων ΑΕ, Παπαχρήστος
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”-Πείρος Ισώματος, Μαρδάς
Χαλανδρίτσας, 15:00, Σταροχώρι-Άτλας Α.Σ., Αργυρόπουλος
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Αρόη Α.Π.Ο., Βαβίλης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
Ρίου, 15:00, Άνω Καστρίτσι-Καλάβρυτα, Οικονόμου
Αγυιάς, 15:00, Ζαβλάνι-Φοινικας Ζήριας, Αργυρόπουλος
Κυριακή 27/11
Αγυιάς, 12:30, Ηρακλής Πατρών-Αρόης Α.Ε., Ζήκος
Τέμενης, 15:00, Αστήρ Τέμενης-Αιγίου ΑΕ, Καλύβας
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Δαβουρλής K. 92,
Ροδιάς, 15:00, Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών, Κονιδάρης
Πλαστήρα, 15:00, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αετός Ρίου, Ταξιάρχης
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Νεάπολη ΑΕ-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Δανιήλ
Βραχνεΐκων, 15:00, Καμίνια-Ολυμπιακός Πατρών, Τηλιγάδας
Άνω Αλισσού, 15:00, Ρομαϊκός Α.Σ.-Πυρσός Πατρών, Βαβίλης
Κυριακή 27/11
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Δάφνη Πατρών-Βασιλικό, Ξουρής
Προσφυγικών, 18:00, Προοδευτική Πατρών-Ωλενιακός, Ασπρουλόπουλος
Ρεπό : Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26/11
Ροδιάς, 15:00, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Κονιδάρης
Κυριακή 27/11
Αγυιάς, 10:00, Αίας Πατρών-Πετεινοί, Μάστορας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:00, Ψηλαλώνια-Α.Ε.Κ. Πατρών, Τσάκης
Προσφυγικών, 12:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Άβυθος Αιγιάλειας, Καραβασίλης
Ρίου, 15:00, Φοίνικας Αγυιάς-Σκεπαστό, Ρεπό : Αυτόνομη Π.Ο.