Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 2/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Λιμνοχώρι, Οικονόμου
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Δίας Σαραβαλίου, Σαφαρίκας
Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Αχαϊκή, Χρονάς
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος –Δόξα Χαλανδρίτσας, Πετρόπουλος
Κυριακή 3/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Πήγασος, Καλύβας
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Αναγέννηση, Χρονάς
Β’ Όμιλος
Σάββατο 2/11
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Άρης Πατρών-Αογείρα/Ακράτα, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Μπλίκας
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγίου, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.15, Παναιγιάλειος-Αετός Πατρών, Καλύβας
Κυριακή 3/11
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Ηρακλής Πατρών-Νίκη Προαστίου, Πράνταλος
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-ΑΠΣ Πάτραι, Μαχαίρας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η Αγωνιστική)
Α΄Όμιλος
Σάββατο 2/11
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος
Κυριακή 3/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Αχαϊκός-Καλλιθέα, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δάφνη, Γκαβός
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Λέων Αλισσού, Καραβασίλης
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί, Πολυγένης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Περιβόλα, Σαμαρτζής
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα, Μπλίκας
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Φαραϊκός, Τηλιγάδας
Β΄Όμιλος
Σάββατο 2/11
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά, Ντάβλα
Κυριακή 3/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φλόγα Ροδιάς, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου, Κονιδάρης
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Άνω Καστρίτσι, Μιχαλόπουλος
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Άβυθος Αιγιαλείας, Παπαχρήστος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.15, Ζαβλάνι/Αίας-Ολυμπιακός Πατρών, Ταξιάρχης
Γήπεδο Άβυθου, Ώρα 15.15, Φοίνικας Ζήριας-ΠΑΟΚ Πάτρας, Μέρμηγκας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η Αγωνιστική)
Α΄Όμιλος
Σάββατο 2/11
Ίκαρος Λακκόπετρας-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης
Κυριακή 3/11
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Κρίνος, Καμζόλας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ρωμανός-Ροίτικα, Βαβαρούτας
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Οικονόμου
Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Νεάπολη, Παλαιολόγος
Β΄Όμιλος
Σάββατο 2/11
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Άτλας, Βαρνακιώτης
Κυριακή 3/11
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 11.30, Παναχαϊκή 2014-ΑΕ Αρόης, Μπακόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 11.30, ΑΕΚ Πατρών-Σπάρτακος, Αρκουμάνης
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Σκεπαστό, Γαλανόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Αυτόνομη-Προοδευτική, Αγγελόπουλος
Ρεπό : Πυρσός Πατρών