Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8/4
Λάππα, 17:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Πανμοβριακός Ριόλου, Δανιήλ
Κυριακή 9/4
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Ζήκος
Λακκόπετρας, 17:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Λιμνοχώρι, Φωκάς
Νιφορεΐκων, 17:00, Δόξα Νιφορεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Οικονόμου
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος
Ροιτίκων, 17:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Θύελλα Πατρών, Πετρόπουλος
Ρεπό : Αχαΐκή
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8/4
Προσφυγικών, 17:00, Αετός/Αστραπή-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Μπακόπουλος
Νίκης Προαστίου, 17:00, Νίκη Προαστείου-Εθνικός Πατρών, Τηλιγάδας
Ακράτας, 17:00, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Πάτρα 2005 A.E., Πράνταλος
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Οικονόμου
Ρίου, 17:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Παναιγιάλειος, Χρονάς
Ρεπό : Άρης Πατρών
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8/4
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Παναχαϊκός-Ροϊτίκων ΑΕ, Φωκάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Άτλας Α.Σ.-Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος
Νιφορεΐκων, 17:00, Κρίνος-Αστέρας Λεοντίου, Πετρόπουλος
Προσφυγικών, 19:30, Αχαϊκός-Τριταίας ΑΟ, Βαβάρουτας
Κυριακή 9/4
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 14:00, Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Μέρμηγκας
Προσφυγικών, 17:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Φαραικός, Ταξιάρχης
Χαλανδρίτσας, 17:00, Πείρος Ισώματος-Περιβόλα, Γιαννόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8/4
Πλαστήρα, 17:00, Αιγίου ΑΕ-Αρόης Α.Ε., Μαρδάς
Αγυιάς, 17:00, Ηρακλής Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Γιαννόπουλος
Κυριακή 9/4
Καμαρών, 17:00, Φοίνικας Ζήριας-Καλάβρυτα, Μαρδάς
Αγυιάς, 17:00, Δαβουρλής K. 92-Άνω Καστρίτσι, Ξουρής
Νίκης Προαστίου, 17:00, Αργυρά Πατρών-Αστήρ Τέμενης, Γκαβός
Ρίου, 17:00, Αετός Ρίου-Ζαβλάνι, Κουτρουμάνης
Ροδιάς, 17:30, Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Βαβαρούτας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8/4
Χαλανδρίτσας, 17:00, Βασιλικό-Ρομαϊκός Α.Σ., Βάγιας
Βραχνεΐκων, 17:00, Καμίνια-Ωλενιακός, Γκοτσόπουλος
Κυριακή 9/4
Ζαρουχλεΐκων, 13:00, Πυρσός Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Τσάκης
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Δάφνη Πατρών, Αβραμόπουλος
Προσφυγικών, 19:30, Προοδευτική Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Δανιήλ
Ρεπό : Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 9/4
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Σκεπαστό 3-0 α.α.
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 13:00, Α.Ε.Κ. Πατρών-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Βαβίλης
Αγυιάς, 13:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Αίας Πατρών, Δανιήλ
Ρίου, 13:30, Φοίνικας Αγυιάς-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Ζέντελης
Προσφυγικών, 14:00, Πετεινοί-Ψηλαλώνια, Αγγελόπουλος
Ρεπό : Άβυθος Αιγιάλειας