Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αναγέννηση, Καδδάς
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος-Δόξα Παραλίας, Καλύβας
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Πήγασος, Χρονάς
Κυριακή 8/12
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Πετρόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Δίας Σαραβαλίου, Οικονόμου
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Λιμνοχώρι, Αθανασόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Άρης Πατρών-Ηρακλής, Μέρμηγκας
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Θύελλα Αιγίου, Ρουμπάνης
Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00, Αιγείρα/Ακράτα-ΑΠΣ Πάτραι, Σαφαρίκας
Κυριακή 8/12
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Παναιγιάλειος-Νίκη Προαστίου, Φωκάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μπλίκας
Κυριακή 8/12
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Πετεινοί-Δάφνη, Παπαχρήστος
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραϊκός, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αχαϊκός, Πράνταλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Άνω Καστρίτσι-Αργυρά, Οικονόμου
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Πράνταλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Δρέπανο, Τηλιγάδας
Κυριακή 8/12
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Φλόγα Ροδιάς, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Άβυθος Αιγιαλείας, Μαχαίρας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σαμαρτζής
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Ολυμπιακός, Μπλίκας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Ωλενιακός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος
Κυριακή 8/12
Γήπεδο ΖαρουχλεΊκων, Ώρα 11.00, Γαλήνη-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ρουμπάνης
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Αγγελόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30, Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Αρκουμάνης
Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ρωμανός, Κονιδάρης
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Κρίνος-Πείρος Ισώματος, Παλαιολόγος
Β’ Όμιλος
Κυριακή 8/12
Αυτόνομη-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Άτλας-ΑΕ Αρόης, Βαβαρούτας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Παναχαϊκή 2014-Σκεπαστό, Μπακόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-ΑΕ Αιγίου, Καραβασίλης
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΑΕΚ Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γκαβός
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Προοδευτική-Πυρσός, Ταξιάρχης
Ρεπό : Σπάρτακος