Προσωρινή διακοπή στο μπαράζ παραμονής

Διακοπή είχαμε στο 21′ του αγώνα μπαράζ για την παραμονή της Β’ Κατηγορία, ανάμεσα στην Αργυρά Πατρών και τον Κρίνο στο γήπεδο Προσφυγικών και ενώ το σκορ ήταν 1-1 χάρη σε τέρματα του Καψή στο 2’ λεπτό και του Κόλλια στο 14’ λεπτό.

Φίλαθλος πέταξε μπουκάλι από την εξέδρα, πετυχαίνοντας τον διαιτητή, Γιώργο Παπαδόπουλο που αποφάσισε την προσωρινή διακοπή του αγώνα.

Οι άνθρωποι των δύο ομάδων πάντως ζήτησαν από το διαιτητή Παπαδόπουλο να συνεχιστεί το παιχνίδι, εφόσον εκκενωθεί το γήπεδο, ενώ ο διαιτητής θέλει αστυνομική δύναμη για να αποφασίσει αν θα συνεχιστεί το ματς.

NEA ENHMΕΡΩΣΗ

Η παρουσία ισχυρής αστυνομικής δύναμης ώθησε τον διαιτητή Γιώργο Παπαδόπουλο να πάρει την απόφαση να συνεχίσει τον αγώνα.

Μετά από 1,5 ώρα επανάρχισε ο αγώνας μπαράζ παραμονής της Β’ Κατηγορίας, ανάμεσα στον Κρίνο και την Αργυρά στο γήπεδο Προσφυγικών!