Πρεμιέρα είχαμε και στη Β’ κατηγορία το Σαββατοκύριακο. Δείτε τα αποτελέσματα στους δύο ομίλους μέσω του www.patragoal.gr:
(Θα ανανεωθούν)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός Πατρών – Αστραπή Ψαροφαΐου 0-5
Ίκαρος Λακκόπετρας-Σταροχώρι 3-1
Περιβόλα-Καμίνια 5-0
Άτλας-Φαραϊκός 0-2
Πυρσός – Γαλήνη 0-2
Αστέρας Μιντιλογλίου – Αχαϊκός 2-0
Πείρος Ισώματος – Λέων Αλισσού 2-1
Ατρόμητος Λάππα – Δάφνη Πατρών 5-2
Β’ Κατηγορία – 1ος Όμιλος | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | +- | Β |
1 | Αστραπή Ψαροφαϊου | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
2 | Περιβόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
3 | Ατρόμητος Λάππα 2015 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3 |
4 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
5 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
6 | Γαλήνη | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
7 | Φαραϊκός | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
8 | Πείρος Ισώματος | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
9 | Λέων Αλισσού | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
10 | Σταροχώρι | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
11 | Ατλας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
12 | Αχαϊκός | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
13 | Πυρσός Πατρών | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
14 | Δάφνη Πατρών | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 0 |
15 | Καμίνια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
16 | Ολυμπιακός Πατρών | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας 2-1
Αυτόνομη – Απόλλων Συνοικισμού 0-4
Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Πετεινοί 3-1
Φλόγα Ροδιάς – Άβυθος 2017 1-2
Ζαβλάνι/Αίας – Φοίνικας/Ζήριας 1-0
Αχιλλέας Καμαρών – Δρέπανο 3-2
Αργυρά – Πανιώνιος/Αχιλλέας 1-1
ΠΑΟΚ Πάτρας – ΑΕ Αιγίου 3-2
Β’ Κατηγορία – 2ος Όμιλος | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | +- | Β |
1 | Απόλλων Συνοικισμού | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
2 | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
3 | Αχιλλέας Καμαρών | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
4 | ΠΑΟΚ Πάτρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
5 | Αβυθος Αιγιαλείας 2017 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
6 | Αστέρας Τέμενης | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
7 | ΑΠΣ Ζαβλάνι | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
8 | Αργυρά Πατρών | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
9 | Πανιώνιος/Αχιλλέας | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
10 | ΑΕ Αιγίου | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
11 | ΑΕ Δρεπάνου | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
12 | Απόλλων Εγλυκάδος | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
13 | Φλόγα Ροδιάς | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
14 | Φοίνικας Ζήριας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
15 | Πετεινοί | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
16 | Αυτόνομη Π.Ο. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |