Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/10)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού-Δίας Σαραβαλίου, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Κ. Αχαΐας: Αχαΐκή-Δόξα Παραλίας, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Λιμνοχώρι, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Θύελλα Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ. Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου , Αλέξης Καμζόλας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)

Γήπ. Ρίου Άνω Καστρίτσι-Δαβουρλής K. 92, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ): Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Αετός Ρίου, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Αχιλλέας: Αετός Πατρών-Νίκη Προαστίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Ολυμπιακός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πάτρα 2005 A.E.-Εθνικός – Πολύτεκνος, Αλέξανδρος Φωκάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Καλάβρυτα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Πείρος Ισώματος, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.: Σταροχώρι-Αχαϊκός, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Μιντιλογλίου, 4μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστραπή Ψαροφαΐου, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Λάππα, 4μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Λακκόπετρας, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Αγυιάς, 4μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ-Αργυρά Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας

Γήπ. Ροδιάς: 4μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αυτόνομη Π.Ο., Γιώργος Αγγελόπουλος

Γήπ. Τέμενης, 4μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Πετρωτού, 4μ.μ.: Πετεινοί-Απόλλων Εγλυκάδος, Βασίλης Μαρδάς

Γήπ. Ζήριας, 4μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Απόλλων Αιγίου, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Π. Α.Ο.Κ. Πάτρας-Άβυθος Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος.