Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
PLAY OFFS
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 17.00: Αετός Πατρών-Δόξα Παραλίας, Μπακόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 17.00: Ατρόμητος Πατρών-Αχαΐκή, Βαβαρούτας.
Γηπ. Προσφυγικών, 17.00: ΑΠΣ Πάτραι-Πανμοβριακός, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ακράτας, 17.00: ΑΕ Αιγείρας/Ακράτας-Θύελλα Πατρών, Πράνταλος.
Γηπ. Νίκης Προαστείου, 17.00: Νίκη Προαστείου-Αρης Πατρών, Ανδριανός.
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 17.00: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Μιχαλόπουλος.
PLAY OUTS
Γηπ. Ρίου, 17.00: Ανω Καστρίτσι-Ικαρος Πετρωτού, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Δαβουρλής K. 92-Εθνικός /Πολύτεκνος, Μέρμηγκας.
Δημοτικό Στ. Αιγίου, 17.00: Θύελλα Αιγίου-ΑΠΟ Αρόη, Οικονόμου.
Γηπ. Καλαβρύτων, 17.00: Καλάβρυτα-Πάτρα 2005, Σαφαρίκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4
PLAY OUTS
Γηπ. Ρίου, 17.00: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Δίας Σαραβαλίου, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 17.00: Αναγέννηση Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου, Φωκάς.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 17.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Ντα Λουζ Οβρυάς», 17.30: Φαραϊκός-Ατλας, Καμζόλας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα, 17.00: Αιγίου ΑΕ-Αστήρ Τέμενης, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11.00: Δάφνη Πατρών-Πείρος Ισώματος, Γκαβός.
Γηπ. Προσφυγικών, 14.00: Αχαϊκός-Περιβόλα, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 17.00: Αστέρας Μιντιλογλίου-Ατρόμητος Λάππα, Πράνταλος.
Γηπ. Προσφυγικών, 17.00: Αστραπή Ψαροφαΐου-Ολυμπιακός Πατρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 17.00: Σταροχώρι-Πυρσός Πατρών, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας» , 19.30: Γαλήνη-Ικαρος Λακκόπετρας, Βαβαρούτας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 13.00: Πετεινοί-AE Δρέπανου, Μέρμηγκας.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 14.00: ΠΑΟΚ Πάτρας-Αργυρά Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζήριας, 17.00: Φοίνικας Ζήριας-Φλόγα Ρόδιας, Καμζόλας.
Γηπ. Ροδιάς, 17.00: Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών, Παλαιολόγος.
Γηπ. Αβύθου, 17.00: Αβυθος Αιγιάλειας-Αυτόνομη, Καραβασίλης.
Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Πανιώνιος Αχιλλέας-Ζαβλάνι/Αίας, Παπαδόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Ντα Λουζ Οβρυάς», 15.00: Ολυμπιακός Καμαρών-Ρωμανός, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας: Ωλενιακός-Βασιλικό, Βελιού.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 11.30: Παναχαϊκός-Αίας Πατρών, Δανιήλ.
Γηπ. Προσφυγικών, 11.30: ΑΕ Αρόης-ΑΕΚ Πατρών, Σπηλιόπουλος.