Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αχαϊκή, Ελένη Αντωνίου
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Νιφορεΐκων, Νίκος Χρονάς
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Πετρωτού: Α.Π.Ο. Αρόη-Θύελλα Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πάτραι Α.Π.Σ.-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Άνω Καστρίτσι, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Νίκη Προαστίου -Αετός Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30μ.μ.: Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Παναγιώτης Καδδάς
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:30μ.μ.: Καμίνια-Πυρσός Πατρών, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γήπ. Ντα Λουζ, 3:30μ.μ.: Φαραικός-Ικαρος Λακκόπετρας, Γιώργος Μπακόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Ατρόμητος Λάππα, Αλέξης Καμζόλας
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Πλαστήρα: Αιγίου ΑΕ-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξανδρος Φωκάς
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Βασιλικό-Μετόχι, Γιώργος Αγγελόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ρωμανός-Ολυμπιακός Καμαρών, Κώστας Βαβαρούτας
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Πετρωτού: Δίας Σαραβαλίου-Ικαρος Πετρωτού, Γιώργος Μπακόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Πήγασος -Άρης Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Εθνικός/Πολύτεκνος-Πάτρα 2005, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.:)
Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Αιγείρα/Ακράτα, Κώστας Βαβαρούτας
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Ολυμπιακός Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Περιβόλα, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-Άβυθος Αιγιάλειας, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Ζήριας, 3:30μ.μ.: Φοινικας Ζήριας-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη-A.E. Δρέπανου, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3 μ.μ.)
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12μ.: ΑΟ Τριταίας -Νεάπολη ΑΕ, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Θύελλας, 3:30μ.μ.: Ωλενιακός-ΑΕ Ροϊτίκων (Αναβλήθηκαν)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 10π.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Αίας Πατρών-Παναχαϊκός, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Καλαβρύτων, 3:30μ.μ.: Σκεπαστό-Αστέρας Λεοντίου (Αναβλήθηκαν)