Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής μέσω του patragoal.gr:
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σταροχώρι – Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 (35΄Α. Βιολιτζής)
Καμίνια – Δάφνη Πατρών 3-1 (25′ Γιαννόπουλος, 29′, 47΄ Χατζηπαππάς – 23′ Χρυσοβέργης)
Άτλας – Αχαϊκός 5-1 (18΄ Θοδωρής, 25΄Χριστόπουλος, 40΄Κυρσανίδης, 80΄Κονδύλης, 92΄Λούτσας -42΄Ξηροκώστας)
Πυρσός – Ολυμπιακός Πατρών 2-0 (35′ Φράγκος, 73′ Αγγ. Σκούτας)
Ίκαρος Λακκόπετρας – Περιβόλα 1-0 (25΄ Παναγιωτόπουλος)
Β’ Κατηγορία (1ος Όμιλος) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | +- | Β |
1 | Ατλάς Πατρών | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
2 | Γαλήνη | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
3 | Πείρος Ισώματος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
4 | Ατρόμητος Λάππα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
5 | Καμίνια | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
6 | Πυρσός | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
7 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
8 | Σταροχώρι | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
9 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
10 | Περιβόλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
11 | Αστραπή | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
12 | Δάφνη Πατρών | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
13 | Ολυμπιακός Πατρών | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
14 | Λέων Αλισσού | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
15 | Φαραϊκός | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
16 | Αχαϊκός | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Δρεπάνου – Απόλλων Συνοικισμού 4-0 (22′ αυτ. Κατσαρός, 45′ Τσοτσόλης, 60′ Καμηνιώτης, 87′ Στάμος)
Πετεινοί – Αργυρά 0-0
Πανιώνιος/Αχιλλέας – Απόλλων Εγλυκάδας 1-2 (47′ Σύρος – 43′ Μανιάτης, 72΄Ασλανίδης)
Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης 2-2 (55΄ Αγγελόπουλος, 60′ αυτ. Οικονομόπουλος – 15′ Κουμπέτσος, 29′ Τζούλιο)
Φοίνικας Ζήριας – Αυτόνομη 8-0 (Τσελάι 2, Γλωσσίδης 2, Τσάκουλης, Βάκρινος, Τέρπος, Νικολακόπουλος)
Β’ Κατηγορία (2ος Όμιλος) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | +- | Β |
1 | Φοίνικας Ζήριας | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 3 |
2 | Δρέπανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
3 | Αχιλλέας Καμαρών | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
4 | Απόλλων Εγλυκάδος | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
5 | ΑΕ Αιγίου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
6 | Αστέρας Τέμενης | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
7 | Φλόγα Ροδιάς | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
8 | Αργυρά | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
9 | Πετεινοί | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
10 | Αβυθος Αιγιαλείας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Πανιώνιος/Αχιλλέας | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
12 | ΑΠΣ Ζαβλάνι | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
13 | ΠΑΟΚ Πάτρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
14 | Απόλλων Συνοικισμού | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
15 | Αυτόνομη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | -8 | 0 |