To πρόγραμμα στους δύο ομίλους της Γ΄ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα του Α΄ Ομίλου, έχει ως εξής:
1η Αγωνιστική
Ωλενιακός-Νεάπολη
Ολυμπιακός Φίλων Π.-Δάφνη Πατρών
Ατρόμητος Ζαρ.-Ρομαϊκός
Βασιλικό-Ολυμπιακός Πατρών
Πυρσός Πατρών-Καμίνια
Ρεπό η Προοδευτική Πατρών

2η Αγωνιστική
Καμίνια -Ολυμπιακός Πατρών
Ρομαϊκός -Πυρσός Πατρών
Δάφνη Πατρών-Βασιλικό
Νεάπολη -Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου
Προοδευτική Πατρών-Ωλενιακός
Ρεπό ο Ατρόμητος Ζαρ.

3η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Πατρών-Ρομαϊκός
Καμίνια-Δάφνη Πατρών
Βασιλικό-Νεάπολη ΑΕ
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Προοδευτική Πατρών
Ωλενιακός-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου
Ρεπό ο Πυρσός

4η Αγωνιστική
Ρομαϊκός-Δάφνη Πατρών
Νεάπολη-Καμίνια
Προοδευτική Π-Πυρσός Πατρών
Ολυμπιακός Φίλων Π-Βασιλικό
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός
Ολυμπιακός Πατρών- ρεπό

5η Αγωνιστική
Ρομαϊκός-Νεάπολη ΑΕ
Ολυμπιακός Πατρών-Προοδευτική Πατρών
Καμίνια-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου
Πυρσός Π.-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Ωλενιακός-Βασιλικό
Ρεππό η Δάφνη Πατρών

6η Αγωνιστική
Προοδευτική Πατρών-Δάφνη Πατρών
Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Ρομαϊκός
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ολυμπιακός Πατρών
Βασιλικό-Καμίνια
Πυρσός Πατρών-Ωλενιακός
Ρεπό η Νεάπολη

7η Αγωνιστική
Νεάπολη ΑΕ-Προοδευτική Πατρών
Δάφνη Πατρών -Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Ρομαϊκός -Βασιλικό
Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών
Ωλενιακός-Καμίνια
Ρεπό ο Ολυμπιακός Φίλων

8η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Προοδευτική Πατρών
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Νεάπολη ΑΕ
Πυρσός Πατρών-Δάφνη Πατρών
Καμίνια -Ρομαϊκός
Ολυμπιακός Πατρών-Ωλενιακός
Ρεπό το Βασιλικό

9η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Φίλων Π.-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Προοδευτική Πατρών-Βασιλικό
Νεάπολη-Πυρσός Πατρών
Δάφνη Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών
Ωλενιακός-Ρομαϊκός
Ρεπό τα Καμίνια.

10η Αγωνιστική
Βασιλικό-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Πυρσός Πατρών-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου
Καμίνια -Προοδευτική Πατρών
Ολυμπιακός Πατρών-Νεάπολη
Δάφνη Πατρών-Ωλενιακός
Ρεπό ο Ρομαϊκός

11η Αγωνιστική
Βασιλικό-Πυρσός Πατρών
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Καμίνια
Ολυμπιακός Φίλων Π. -Ολυμπιακός Πατρών
Προοδευτική Πατρών-Ρομαϊκός
Νεάπολη -Δάφνη Πατρών
Ρεπό ο Ωλενιακός.
• Τα παιχνίδια του Β΄ γύρου, θα γίνουν αντίστροφα.

Το πρόγραμμα του Β΄ Ομίλου, έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

Σκεπαστό-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας

Άβυθος Αιγιάλειας-Αίας Πατρών             

Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια       

Πετεινοί-Φλόγα Κ. Καστριτσίου

Α.Ε.Κ. Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού    

Ρεπό ο Φοίνικας Αγυιάς

2η Αγωνιστική

Απόλλων Συνοικισμού-Φλόγα Κ. Καστριτσίου    

Ψηλαλώνια-Α.Ε.Κ. Πατρών         

Αίας Πατρών-Πετεινοί  

Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Άβυθος Αιγιάλειας      

Φοίνικας Αγυιάς-Σκεπαστό        

Ρεπό η Αυτόνομη

3η Αγωνιστική

Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Ψηλαλώνια         

Απόλλων Συνοικισμού -Αίας Πατρών     

Πετεινοί-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 

Αυτόνομη Π.Ο.-Φοίνικας Αγυιάς              

Σκεπαστό-Άβυθος Αιγιάλειας    

Ρεπό η Α.Ε.Κ. Πατρών

4η Αγωνιστική

Ψηλαλώνια-Αίας Πατρών           

Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Συνοικισμο  

Φοίνικας Αγυιάς-Α.Ε.Κ. Πατρών

Άβυθος Αιγιάλειας-Πετεινοί      

Αυτόνομη Π.Ο.-Σκεπαστό           

Ρεπό η Φλόγα Κ. Καστριτσίου

5η Αγωνιστική

Ψηλαλώνια-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας

Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Φοίνικας Αγυιάς

Απόλλων Συνοικισμού-Άβυθος Αιγιάλειας           

Α.Ε.Κ. Πατρών-Αυτόνομη Π.Ο.  

Σκεπαστό-Πετεινοί        

Ρεπό ο Αίας Πατρών

6η Αγωνιστική

Φοίνικας Αγυιάς-Αίας Πατρών  

Άβυθος Αιγιάλειας-Ψηλαλώνια

Αυτόνομη Π.Ο.-Φλόγα K. Καστριτσίου  

Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού

Α.Ε.Κ. Πατρών-Σκεπαστό             

Ρεπό ο Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας

7η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Φοίνικας Αγυιάς           

Αίας Πατρών-Αυτόνομη Π.Ο.     

Ψηλαλώνια-Πετεινοί    

Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Α.Ε.Κ. Πατρών    

Σκεπαστό-Απόλλων Συνοικισμού             

Ρεπό η Άβυθος Αιγιάλειας

8η Αγωνιστική

Άβυθος Αιγιάλειας-Φοίνικας Αγυιάς      

Αυτόνομη Π.Ο.-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας

Α.Ε.Κ. Πατρών-Αίας Πατρών      

Απόλλων Συνοικισμού-Ψηλαλώνια         

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Σκεπαστό      

Ρεπό οι Πετεινοί

9η Αγωνιστική

Άβυθος Αιγιάλειας-Αυτόνομη Π.Ο.         

Φοίνικας Αγυιάς-Πετεινοί           

Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Α.Ε.Κ. Πατρών

Αίας Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου      

Σκεπαστό-Ψηλαλώνια  

Ρεπό ο Απόλλων Συνοικισμού

10η Αγωνιστική

Πετεινοί-Αυτόνομη Π.Ο.              

Α.Ε.Κ. Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας           

Απόλλων Συνοικισμού-Φοίνικας Αγυιάς

Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας

Αίας Πατρών-Σκεπαστό

Ρεπό τα Ψηλαλώνια

11η Αγωνιστική

Πετεινοί-Α.Ε.Κ. Πατρών

Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου    

Άβυθος Αιγιάλειας-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου    

Φοίνικας Αγυιάς-Ψηλαλώνια    

Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αίας Πατρών  

Ρεπό το Σκεπαστό

• Τα παιχνίδια του Β΄ γύρου, θα γίνουν αντίστροφα.