Ούτε φέτος θα υλοποιηθεί η σύμπραξη Άνω Καστριτσίου με την Φλόγα Κάτω Καστριτσίου παρά τις διαβουλεύσεις που έγιναν το προηγούμενο διάστημα.
![67416499 358084324852411 2868674284098682880 n](https://patragoal.gr/images/banners/pas/67416499_358084324852411_2868674284098682880_n.png)
Η ομάδα του Άνω Καστριτσίου θα πορευτεί αυτόνομη στο πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας έχοντας ως σκοπό μια καλή πορεία. Νέος πρόεδρος αναλαμβάνει ο γνωστός επιχειρηματίας Γιώργος Μπαγιώργος που όλα τα χρόνια βοηθούσε το σωματείο, ενώ μαζί με επτά ανθρώπους αναλαμβάνουν πόστα στο συμβούλιο με σκοπό να γίνει κάτι αξιόλογο.