Το περασμένο Σάββατο αντίπαλοι βρέθηκαν για πρώτη φορά τα αδέρφια Δημήτρης και Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος στην αναμέτρηση Δαβουρλής Κ΄92 – Αχαϊκή (1-3).
Αυτός που χαμογέλασε στο φινάλε ήταν ο Παναγιώτης, με τους δύο παίκτες να νιώθουν ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα.
Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων ο Δημήτρης έχασε πολλά παιχνίδια της ομάδας του, ενώ ο Παναγιώτης τον Ιανουάριο πήρε μεταγραφή από τον Διαγόρα Βραχνείκων στην Αχαϊκή, με την οποία έφτασε ένα βήμα πριν τα πλέι οφ.
Λέτε τη νέα χρονιά να τους δούμε συμπαίκτες;
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/03/IKEP-1024x390.jpg)