Δεν θα συνεχίσει στην τεχνική ηγεσία του ΑΠΟ Αρόης ο Δημήτρης Σγούρας. Ο έμπειρος τεχνικός μάλιστα ευχαρίστησε τους «κιτρινόμαυρους» και τους ευχήθηκε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα. «Ευχαριστώ πολύ τη διοίκηση της Αρόης για την τιμή που μου έκανε, αλλά για κάποιους λόγους η συνεργασία δεν προχώρησε. Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα».
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Θέλει να πρωταγωνιστήσει και το δείχνει ο Ίκαρος Λακκόπετρας
Ο Θανάσης Κωνσταντινόπουλος μετά από ένα διάλειμμα, όπου έπαιξε σε Πανμοβριακό και πέρυσι στην Αχαϊκή , επιστρέφει στον Ίκαρο Λακκόπετρας και σίγουρα αποτελεί εγγύηση...