Ο Διαγόρας Βραχνεΐκων προμηθεύτηκε με τελευταίου τύπου μηχάνημα για την καταπολέμηση του covid-19, ενώ καθημερινά γίνεται θερμομέτρηση στους αθλητές, τηρώντας όλα τα σχετικά υγειονομικά πρωτόκολλα του ΕΟΔΥ.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2020/10/122208212_994811097698248_1050942017654898008_n-768x1024.jpg)
Η σχετική ανακοίνωση:
«Η διοίκηση του Διαγόρα Βραχνεΐκων υπεύθυνα προστατεύει την υγεία τόσο των αθλητών, όσο και της κοινότητας. Η ατομική προστασία, η υγεία και η ασφάλεια όλων μας είναι πάνω απ΄ όλα. Η ομάδα μας προμηθεύτηκε με τελευταίου τύπου μηχάνημα για την καταπολέμηση του covid-19, ενώ καθημερινά γίνεται θερμομέτρηση στους αθλητές, τηρώντας το πρωτόκολλο. Ο πρόεδρος Χρήστος Λούβαρης και το Δ.Σ. του Διαγόρα Βραχνεΐκων».