Στο γήπεδο της στην Αγυιά προπονήθηκε το πρωί της Τετάρτης η Παναχαϊκή. Οι «κοκκινόμαυροι» υπό τις οδηγίες του Σούλη Παπαδόπουλου δούλεψαν μία μέρα πριν το φιλικό με τον Ναυπακτιακό Αστέρα (30/12 – 15:00).
Στην προπόνηση δεν συμμετείχαν οι Κόκας, Παπαχρονόπουλος και Μικές, ενώ ο Μικελάτος προπονήθηκε αλλά πιο προσεκτικά. Σε ρυθμό προπονήσεων μπήκε και ο μέχρι πρότινος τραυματίας Καρακλάιτς, ενώ την πρώτη του προπόνηση με τα χρώματα της Παναχαϊκής έκανε ο νεοαποκτηθέντας Μαγκάκης.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/10/atlasfc.jpg)