Με επίσκεψη στο προπονητικό κέντρο της ΠΑΕ ΑΕΚ στα Σπάτα για φιλικά παιχνίδια, με τα αντίστοιχα τμήματα τόσο της ΠΑΕ όσο και ομάδων του δικτύου, ξεκίνησε η φετινή χρονιά για τμήματα της ακαδημίας του Άτλαντα. “Ευχαριστούμε για όλα την AEK FC Academy / Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΠΑΕ ΑΕΚ και τον Ηλία Κυριακίδη (Διευθυντή των ακαδημιών της ΠΑΕ), για μια ακόμη όμορφη εμπειρία που έζησαν τα παιδιά της Ακαδημίας μας ATLAS sport center “.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/10/atlasfc.jpg)