Η Αναστασία Μπεκρή της ΝΕΠ κλήθηκε να συμμετάσχει στην προετοιμασία των Εθνικών μας ομάδων Νέων Γυναικών Κ19 και Νεανίδων Κ18, η οποία θα ξεκινήσει τη Δευτέρα στις 11.30π.μ. στο καταδυτήριο του Αγίου Κοσμά.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Θέλει να πρωταγωνιστήσει και το δείχνει ο Ίκαρος Λακκόπετρας
Ο Θανάσης Κωνσταντινόπουλος μετά από ένα διάλειμμα, όπου έπαιξε σε Πανμοβριακό και πέρυσι στην Αχαϊκή , επιστρέφει στον Ίκαρο Λακκόπετρας και σίγουρα αποτελεί εγγύηση...