Καθημερινά συνεχίζεται η δουλειά του Κεραυνού Αγίου Βασιλείου στο πλαίσιο της καλοκαιρινής προετοιμασίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
Ο προπονητής της ομάδας του Αγίου Βασιλείου, Παναγιώτης Λάγκης μαζί με τον γυμναστή Αιμίλιο Βελλή καθοδηγούν τους ποδοσφαιριστές αυτές τις πρώτες μέρες των προπονήσεων και μάλιστα την Τετάρτη (12/8) “πάτησαν” για πρώτη φορά τον ανανεωμένο τάπητα του “Θ. Χρυσανθόπουλος”!
Δείτε παρακάτω φωτογραφικό από την προπόνηση:
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/lagkis.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/proponisi-2.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/proponisi-3.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/proponisi-4.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/proponisi-5.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/proponisi.jpg)
![](https://keravnosfc.gr/wp-content/uploads/2020/08/vellis.jpg)