Σε δύο καλές προσθήκες προχώρησε η ομάδα της Αστραπής Ψαροφαΐου που θέλει να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο στον Α’ όμιλο της Β’ Κατηγορίας.
Πρόκειται για τον έμπειρο αμυντικό Δημήτρη Πανούση που αγωνιζόταν στο πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας με την φανέλα του Λιμνοχωρίου και στο παρελθόν έχει περάσει με επιτυχία από Δόξα Χαλανδρίτσας, ΑΠΣ Πάτραι, Θύελλα Σκιαδά, Φωστήρα Οβρυάς.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2020/08/anastasis.jpg)
Μια καλή μεταγραφή για το συγκρότημα του Δημήτρη Ξηνταρόπουλου που θα δώσει πολλές λύσεις στα μετόπισθεν. Επίσης στη «Μπάρτσα» θα συνεχίσει ο ταλαντούχος Αναστάσιος Μπάρλος (φωτ.).
Ο 16χρονος αγωνιζόταν στον Ατρόμητο ως δεξί μπακ και έχει περάσει από τις ακαδημίες του Παμπατραϊκού και της Α.Ε. Πάτρα 2005. Μέσα στην εβδομάδα θα ολοκληρωθεί η απόκτηση ακόμα τεσσάρων ποδοσφαιριστών που θα κάνουν τη διαφορά, σύμφωνα με πληροφορίες του patragoal.gr!