Ο Ανδρέας Κολοβούρης επισκέφθηκε το απόγευμα της Τρίτης (25/5) τη σχολή ποδοσφαίρου Παναχαϊκής που ξεκίνησε δυναμικά από την περασμένη Δευτέρα και μοιράστηκε με τους νεαρούς αθλητές… επαγγελματικά του μυστικά.
Μεταξύ άλλων, ο 29χρονος κίπερ της Παναχαϊκής τους συμβούλεψε πάνω από όλα να βάζουν τα μαθήματά τους, τα οποία μπορούν να συνδυάσουν με το ποδόσφαιρο και να ακούν τους γονείς τους.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/05/pg-1.gif)
Στη συνέχεια δέχθηκε ερωτήσεις, έπαιξε με τους φιλόδοξους πορτιέρο των «κοκκινόμαυρων» Ακαδημιών και φωτογραφήθηκε μαζί τους. Μαζί του ήταν ο προπονητής τερματοφυλάκων της Παναχαϊκής, Παναγιώτης Λαδάς ο οποίος έχει αναλάβει την εκγύμναση των νεαρών πορτιέρο. Στους παρευρισκόμενους προσφέρθηκαν γλυκίσματα και χυμοί.
Για για εγγραφές, επικοινωνήστε καλώντας στα: ☎️261 049 0020 ή 📱6981499762
Ο Ανδρέας Κολοβούρης απαντάει σε ερωτήσεις νεαρών πορτιέρο: