Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής με την ομάδα μας να συμμετέχει στον 4ο όμιλο.
Στην πρεμιέρα ο ΑΠΣ Πάτραι, ταξιδεύει στη Γαστούνη, όπου και θα αντιμετωπίσει τον τοπικό Αίαντα.
1η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Πανιώνιος |
Πανγυθεατικός | – | Πανηλειακός |
Ιάλυσος | – | Αιολικός |
ΑΕ Μυκόνου | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Παναργειακός | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | Ρόδος |
Αίας Γαστούνης | – | Πάτραι |
2η αγωνιστική | ||
Πανγυθεατικός | – | Ερμιονίδα |
Πανιώνιος | – | Ιάλυσος |
Πανηλειακός | – | ΑΕ Μυκόνου |
Αιολικός | – | Παναργειακός |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |
ΑΟ Πυλίου Κω | – | Αίας Γαστούνης |
Ρόδος | – | Πάτραι |
3η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Ιάλυσος |
ΑΕ Μυκόνου | – | Πανγυθεατικός |
Παναργειακός | – | Πανιώνιος |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | Πανηλειακός |
Αίας Γαστούνης | – | Αιολικός |
Πάτραι | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Ρόδος | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
4η αγωνιστική | ||
ΑΕ Μυκόνου | – | Ερμιονίδα |
Ιάλυσος | – | Παναργειακός |
Πανγυθεατικός | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |
Πανιώνιος | – | Αίας Γαστούνης |
Πανηλειακός | – | Πάτραι |
Αιολικός | – | Ρόδος |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
5η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Παναργειακός |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | ΑΕ Μυκόνου |
Αίας Γαστούνης | – | Ιάλυσος |
Πάτραι | – | Πανγυθεατικός |
Ρόδος | – | Πανιώνιος |
ΑΟ Πυλίου Κω | – | Πανηλειακός |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | Αιολικός |
6η αγωνιστική | ||
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | Ερμιονίδα |
Παναργειακός | – | Αίας Γαστούνης |
ΑΕ Μυκόνου | – | Πάτραι |
Ιάλυσος | – | Ρόδος |
Πανγυθεατικός | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
Πανιώνιος | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Πανηλειακός | – | Αιολικός |
7η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Αίας Γαστούνης |
Πάτραι | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |
Ρόδος | – | Παναργειακός |
ΑΟ Πυλίου Κω | – | ΑΕ Μυκόνου |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | Ιάλυσος |
Αιολικός | – | Πανγυθεατικός |
Πανηλειακός | – | Πανιώνιος |
8η αγωνιστική | ||
Πάτραι | – | Ερμιονίδα |
Αίας Γαστούνης | – | Ρόδος |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
Παναργειακός | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
ΑΕ Μυκόνου | – | Αιολικός |
Ιάλυσος | – | Πανηλειακός |
Πανγυθεατικός | – | Πανιώνιος |
9η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Ρόδος |
ΑΟ Πυλίου Κω | – | Πάτραι |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | Αίας Γαστούνης |
Αιολικός | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |
Πανηλειακός | – | Παναργειακός |
Πανιώνιος | – | ΑΕ Μυκόνου |
Ιάλυσος | – | Πανγυθεατικός |
10η αγωνιστική | ||
ΑΟ Πυλίου Κω | – | Ερμιονίδα |
Ρόδος | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Πάτραι | – | Αιολικός |
Αίας Γαστούνης | – | Πανηλειακός |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | Πανιώνιος |
Παναργειακός | – | Πανγυθεατικός |
ΑΕ Μυκόνου | – | Ιάλυσος |
11η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Αιολικός | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
Πανηλειακός | – | Ρόδος |
Πανιώνιος | – | Πάτραι |
Πανγυθεατικός | – | Αίας Γαστούνης |
Ιάλυσος | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |
Παναργειακός | – | ΑΕ Μυκόνου |
12η αγωνιστική | ||
Αιολικός | – | Ερμιονίδα |
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου | – | Πανηλειακός |
ΑΟ Πυλίου Κω | – | Πανιώνιος |
Ρόδος | – | Πανγυθεατικός |
Πάτραι | – | Ιάλυσος |
Αίας Γαστούνης | – | ΑΕ Μυκόνου |
ΑΟ Διαβολιτσίου | – | Παναργειακός |
13η αγωνιστική | ||
Ερμιονίδα | – | Πανηλειακός |
Πανιώνιος | – | Αιολικός |
Πανγυθεατικός | – | Φοίνικας Νέας Επιδαύρου |
Ιάλυσος | – | ΑΟ Πυλίου Κω |
ΑΕ Μυκόνου | – | Ρόδος |
Παναργειακός | – | Πάτραι |
Αίας Γαστούνης | – | ΑΟ Διαβολιτσίου |