Στo Ηράκλειο βρέθηκε τον περασμένο Απρίλιο, ο προπονητής των υποδομών του ΑΠΣ Πάτραι, Γιώργος Δημητρόπουλος προκειμένου να συμμετέχει στη 2η φάση της σχολής προπονητών UEFA Α.
Ο Δημητρόπουλος παρακολούθησε το δεύτερο μέρος των μαθημάτων, ο ίδιος έχει όρεξη και φιλοδοξίες για την καριέρα του και μέσα από διάβασμα και εμπειρίες θα προσπαθήσει να φτάσει όσο πιο ψηλά γίνεται. Στην σχολή βρέθηκε και ο τεχνικός Λεωνίδας Κατσαρέλιας από την Αιγιάλεια.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/05/sxoli-1024x768.jpg)
Επίσης πριν λίγες ημέρες ανακοινώθηκε η λειτουργία της 3ης φάσης της σχολής προπονητών κατηγορίας UEFA Α, ΕΠΣ Ηρακλείου, από 01 έως 08/06/2024. Οι προπονητές ενημερώθηκαν με email για την καταβολή του σχετικού παραβόλου.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/04/437909394_953722193428417_7102954014096049881_n-725x1024.jpg)