Το πρόγραμμα στους δύο ομίλους της B΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της B’ Κατηγορίας έχει ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων Αλισσού – Πείρος Iσώματος

Ικαρος Λακκόπετρας. – Περιβόλα

Πυρσός – Ολυμπιακός Πατρών

Ατρόμητος Λάππα – Αστραπή

Άτλας – Αχαϊκός

Καμίνια – Δάφνη

Φαραϊκός – Γαλήνη

Σταροχώρι – Αστέρας Μιντ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Λακκ. – Λέων

Πείρος – Πυρσός

Περιβόλα – Ατρόμητος Λ.

Ολυμπιακός Π. – Ατλας

Αστραπή – Καμίνια

Αχαϊκός – Φαραϊκός

Δάφνη – Αστέρας Μιντ.

Γαλήνη – Σταροχώρι

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων- Πυρσός

Ατρόμητος Λ. – Ικαρος Λακκ.

Ατλας – Πείρος

Καμίνια – Περιβόλα

Φαραϊκός – Ολυμπιακός Π.

Αστέρας Μιντ. – Αστραπή

Σταροχώρι – Αχαϊκός

Δάφνη – Γαλήνη

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Λ. – Λέων

Πυρσός – Ατλας

Ικαρος Λακκ. – Καμίνια

Πείρος – Φαραϊκός

Περιβόλα – Αστέρας Μιντ.

Ολυμπιακός Π. – Σταροχώρι

Αστραπή – Γαλήνη

Αχαϊκός -Δάφνη

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Ατλας

Καμίνια – Ατρόμητος Λάππα

Φαραϊκός – Πυρσός

Αστέρας Μιντ. – Ικαρος Λακκ.

Σταροχώρι – Πείρος

Γαλήνη – Περιβόλα

Δάφνη – Ολυμπιακός Π.

Αστραπή – Αχαϊκός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καμίνια – Λέων

Ατλας – Φαραϊκός

Ατρόμητος Λ. – Αστέρας Μιντ.

Πυρσός – Σταροχώρι

Ικαρος Λακκ. – Γαλήνη

Πείρος – Δάφνη

Περιβόλα – Αχαϊκός

Ολυμπιακός Π. – Αστραπή

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Φαραϊκός

Αστέρας Μιντ. – Καμίνια

Σταροχώρι – Ατλας

Γαλήνη – Ατρόμητος Λ.

Δάφνη – Πυρσός

Αχαϊκός – Ικαρος Λακκ.

Αστραπή – Πείρος

Περιβόλα – Ολυμπιακός Π.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντ. – Λέων

Φαραϊκός – Σταροχώρι

Καμίνια – Γαλήνη

Ατλας – Δάφνη

Ατρόμητος Λ. – Αχαϊκός

Πυρσός – Αστραπή

Ικαρος Λακκ. – Ολυμπιακός Π.

Πείρος – Περιβόλα

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Σταροχώρι

Γαλήνη – Αστέρας Μιντ.

Δάφνη – Φαραϊκός

Αχαϊκός – Καμίνια

Αστραπή – Ατλας

Ολυμπιακός Π. – Ατρόμητος Λ.

Περιβόλα – Πυρσός

Πείρος – Ικαρος Λακκ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γαλήνη – Λέων

Σταροχώρι – Δάφνη

Αστέρας Μιντ. – Αχαϊκός

Φαραϊκός – Αστραπή

Καμίνια – Ολυμπιακός Π.

Ατλας – Περιβόλα

Ατρόμητος Λ. – Πείρος

Πυρσός – Ικαρος Λακκ.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Δάφνη

Αχαϊκός – Γαλήνη

Αστραπή – Σταροχώρι

Ολυμπιακός Π. – Αστέρας Μιντ.

Περιβόλα – Φαραϊκός

Πείρος – Καμίνια

Ικαρος Λακκ. – Ατλας

Πυρσός – Ατρόμητος Λ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχαϊκός – Λέων

Δάφνη – Αστραπή

Γαλήνη – Ολυμπιακός Π.

Σταροχώρι – Περιβόλα

Αστέρας Μιντ. – Πείρος

Φαραϊκός – Ικαρος Λακκ.

Καμίνια – Πυρσός

Ατλας – Ατρόμητος Λ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Αστραπή

Ολυμπιακός Π. – Αχαϊκός

Περιβόλα – Δάφνη

Πείρος – Γαλήνη

Ικαρος Λακκ. – Σταροχώρι

Πυρσός – Αστέρας Μιντ.

Ατρόμητος Λ. – Φαραϊκός

Ατλας – Καμίνια

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ολυμπιακός Π. – Λέων

Αστραπή – Περιβόλα

Αχαϊκός – Πείρος

Δάφνη – Ικαρος Λακκ.

Γαλήνη – Πυρσός

Σταροχώρι – Ατρόμητος Λ.

Αστέρας Μιντ. – Ατλας

Φαραϊκός – Καμίνια

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων – Περιβόλα

Πείρος – Ολυμπιακός Π.

Ικαρος Λακκ. – Αστραπή

Πυρσός – Αχαϊκός

Ατρόμητος Λ. – Δάφνη

Ατλας – Γαλήνη

Καμίνια – Σταροχώρι

Φαραϊκός – Αστέρας Μιντ.

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Απόλλων Συνοικισμού

Παν./Αχιλλέας – Απόλλων Εγλυκάδας

ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Καμαρών

Φοίνικας/Ζήριας – Αυτόνομη

ΑΕ Αιγίου – Ζαβλάνι

Πετεινοί – Αργυρά

Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης

* Ρεπό η Άβυθος

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αβυθος – Δρέπανο

Απόλλων Συν. – Παν./Αχιλλέας

Απόλλων Εγλ. – Φοίνικας Ζ.

Αχιλλέας Καμ. – ΑΕ Αιγίου

Αυτόνομη – Πετεινοί

Ζαβλάνι – Αστέρας Τεμ.

Αργυρά – Φλόγα Ροδ.

* Ρεπό ο ΠΑΟΚ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Παν./Αχιλλέας

ΠΑΟΚ – Αβυθος

Φοίνικας Ζ. – Απόλλων Συν.

Πετεινοί – Απόλλων Εγλ.

Αστέρας Τεμ. – Αχιλλέας Καμ.

Φλόγα Ροδ. – Αυτόνομη

Ζαβλάνι – Αργυρά

* Ρεπό η ΑΕ Αιγίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ – Δρέπανο

Παν./Αχιλλέας – Φοίνικας Ζ.

Αβυθος – ΑΕ Αιγίου

Απόλλων Συν. – Πετεινοί

Απόλλων Εγλ. – Φλόγα Ροδ.

Αχιλλέας Καμ. – Αργυρά

Αυτόνομη – Ζαβλάνι

* Ρεπό ο Αστέρας Τεμ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Φοίνικας Ζ.

ΑΕ Αιγίου – ΠΑΟΚ

Πετεινοί – Παν./Αχιλλέας

Αστέρας Τεμ. – Αβυθος

Φλόγα Ροδ. – Απόλλων Συν.

Ζαβλάνι – Απόλλων Εγλ.

Αχιλλέας Καμ. – Αυτόνομη

* Ρεπό η Αργυρά

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Αιγίου – Δρέπανο

Φοίνικας Ζ. – Πετεινοί

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τεμ.

Παν./Αχιλλέας – Φλόγα Ροδ.

Αβυθος – Αργυρά

Απόλλων Συν. – Ζαβλάνι

Απόλλων Εγλ. – Αχιλλέας Καμ.

* Ρεπό η Αυτόνομη

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Πετεινοί

Αστέρας Τεμ. – ΑΕ Αιγίου

Φλόγα Ροδ. – Φοίνικας Ζ.

Αργυρά – ΠΑΟΚ

Ζαβλάνι – Παν./Αχιλλέας

Αυτόνομη – Αβυθος

Αχιλλέας Καμ. – Απόλλων Συν.

* Ρεπό ο Απόλλων Εγλ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Τεμ. – Δρέπανο

Πετεινοί – Φλόγα Ροδ.

ΑΕ Αιγίου – Αργυρά

Φοίνικας Ζ. – Ζαβλάνι

ΠΑΟΚ – Αυτόνομη

Παν./Αχιλλέας – Αχιλλέας Καμ.

Αβυθος – Απόλλων Εγλ.

* Ρεπό ο Απόλλων Συν.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Φλόγα Ροδ.

Αργυρά – Αστέρας Τεμ.

Ζαβλάνι – Πετεινοί

Αυτόνομη – ΑΕ Αιγίου

Αχιλλέας Καμ. – Φοίνικας Ζ.

Απόλλων Εγλ. – ΠΑΟΚ

Απόλλων Συν. – Αβυθος

* Ρεπό ο Παν./Αχιλλέας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αργυρά – Δρέπανο

Φλόγα Ροδ. – Ζαβλάνι

Αστέρας Τεμ. – Αυτόνομη

Πετεινοί – Αχιλλέας Καμ.

ΑΕ Αιγίου – Απόλλων Εγλ.

ΠΑΟΚ – Απόλλων Συν.

Παν./Αχιλλέας – Αβυθος

* Ρεπό ο Φοίνικας Ζ.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Ζαβλάνι

Αυτόνομη – Αργυρά

Αχιλλέας Καμ. – Φλόγα Ροδ.

Απόλλων Εγλ. – Αστέρας Τεμ.

Απόλλων Συν. – ΑΕ Αιγίου

Αβυθος – Φοίνικας Ζ.

Παν./Αχιλλέας – ΠΑΟΚ

* Ρεπό οι Πετεινοί

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αυτόνομη – Δρέπανο

Ζαβλάνι – Αχιλλέας Καμ.

Αργυρά – Απόλλων Εγλ.

Αστέρας Τεμ. – Απόλλων Συν.

Πετεινοί – Αβυθος

ΑΕ Αιγίου – Παν./Αχιλλέας

Φοίνικας Ζ. – ΠΑΟΚ

* Ρεπό Φλόγα Ροδ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δρέπανο – Αχιλλέας Καμ.

Απόλλων Εγλ. – Αυτόνομη

Απόλλων Συν. – Αργυρά

Αβυθος – Φλόγα Ροδ.

Παν./Αχιλλέας – Αστέρας Τεμ.

ΠΑΟΚ – Πετεινοί

Φοίνικας Ζ. -ΑΕ Αιγίου

* Ρεπό το Ζαβλάνι

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Εγλ. – Δρέπανο

Αυτόνομη – Απόλλων Συν.

Ζαβλάνι – Αβυθος

Αργυρά – Παν./Αχιλλέας

Φλόγα Ροδ. – ΠΑΟΚ

Αστέρας Τεμ. – Φοίνικας Ζ.

Πετεινοί – ΑΕ Αιγίου

* Ρεπό ο Αχιλλέας Καμ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Συν. – Απόλλων Εγλ.

Αβυθος – Αχιλλέας Καμ.

Παν./Αχιλλέας – Αυτόνομη

ΠΑΟΚ – Ζαβλάνι

Φοίνικας Ζ. – Αργυρά

ΑΕ Αιγίου – Φλόγα Ροδιάς

Πετεινοί – Αστέρας Τέμενης

* Ρεπό το Δρέπανο

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.