Ήττα από τον ΟΦΗ για την Κ15 της Παναχαϊκής

Την ήττα με σκορ 4-1 γνώρισε η ομάδα Κ15 της Παναχαϊκής στον εκτός έδρας αγώνα απέναντι στον ΟΦΗ, στο πλαίσιο της 5ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της SuperLeague 1.

Οι παίκτες του Δημήτρη Κατριμπούζα δεν μπήκαν καλά στον αγώνα με αποτέλεσμα να δεχτούν 4 τέρματα πριν τη λήξη του 1ου ημιχρόνου.

Στο 2ο μέρος, οι νεαροί ποδοσφαιριστές μπήκαν με ψυχή στο γήπεδο και όχι μόνο κατάφεραν να μειώσουν το σκορ με τον Ναλμπάντη στο 62′ μετά από ασίστ του Γασπαρινάτου, αλλά είχαν και χαμένο πέναλτι λίγα λεπτά νωρίτερα με τον Παπακωνσταντίνου.

Παναχαϊκή (Δ. Κατριμπούζας): Ανδρεόπουλος, Ηλιόπουλος, Πιστικός, Χριστοδουλόπουλος, Ανδρικόπουλος, Λινάρδος, Σχινάς, Τσαλπατούρος, Παπακωνσταντίνου, Γασπαρινάτος, Βιανέλλο