Ισόπαλο το βραδινό ντέρμπι στα Προσφυγικά

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγα λεπτά ο βραδινός αγώνας των Προσφυγικών, ανάμεσα στον Άρη Πατρών και την Θύελλα Πατρών, ο οποίος έκλεισε και την 2η αγωνιστική στον β’ όμιλο της Α’ Κατηγορίας, στο παιχνίδι που την εξέλιξη του την παρακολουθήσατε live από το Livescores του Patragoal.

Άρης Πατρών και Θύελλα Πατρών έμειναν στο ισόπαλο 1-1, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τον πρώτο βαθμό στο πρωτάθλημα και την Θύελλα να φτάνει στους 4 βαθμούς.

Η Θύελλα κατάφερε να προηγηθεί στην εκπνοή του α’ μέρους με τον Θόδωρο Βλασόπουλο, αλλά ο Άρης στο 77′ λεπτό έφερε το παιχνίδι στα ίσα, με τον Νίκο Αποσκίτη να κάνει σεφτέ στα γκόλ στο φετινό πρωτάθλημα.

Μάλιστα η ομάδα του Κώστα Κωνσταντινίδη είχε και την μεγάλη ευκαιρία να πάρει την νίκη στο 89′ λεπτό, όταν ο Στειακάκης σημάδεψε το δοκάρι του Μπαρδάκη.

Στο 96′ λεπτό αποβλήθηκε ο Κατριβέσης για λογαριασμό της Θύελλας Πατρών.

Θα ακολουθήσει στο PatraGoal αναλυτικό ρεπορτάζ του αγώνα από τον Παναγιώτη Σουτζόγλου, με φίλμ και πλούσιο φωτογραφικό υλικό.