ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)
A’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κάνιστρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Γιώργος Μπακόπουλος
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Δόξα Παραλίας, Στέφανος Μαχαίρας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πάτρα 2005, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. «Φ. Αραβαντινός»: Θύελλα Πατρών-Εθνικός/Πολύτεκνος, Κώστας Οικονόμου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτας ΑΕ-Θύελλα Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Καλάβρυτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξης Καμζόλας
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Πετρωτού: Αχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Προσφυγικών: Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξανδρος Φωκάς
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 3:30μ.μ.: Ολυμπιακός Καμαρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός
Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Ρωμανός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Προσφυγικών: Άρης Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Τηλιγάδας
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Ατρόμητος Λάππα, Κώστας Ταξιάρχης
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Φαραικός, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Περιβόλα-Ικαρος Λακκόπετρας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Σταροχώρι, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Καμίνια, Γεράσιμος Ξουρής
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας –ΑΕ Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Καμαρών, 3:30μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-A.E. Δρέπανου, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Φλόγα Ρόδιας, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Προαστίου, 4μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Πετεινοί, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη-Φοίνικας/Ζήριας, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 10:30π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Αστέρας Λεοντίου, Γιάννης Κονιδάρης