Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου (16 & 17/12), με το πρόγραμμα να έχει ως εξής :
Α’ Κατηγορία (14η αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 16/12
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Χρονάς (Οικονόμου-Ζούλης)
Παραλίας, 15:00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Ζήκος (Παυλόπουλος-Τζήκας)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Αχαΐκή, Δανιήλ (Βασιλόπουλος-Τραγουλιάς)
Κυριακή 17/12
Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Αναγέννηση Πατρών, Οικονόμου (Μ.Ψιμάρνης-Θανόπουλος)
Ροιτίκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ροϊτίκων ΑΕ, Πράνταλος (Γαλάνης-Ωρολογάς)
Νιφορεΐκων, 15:00, Δόξα Νιφορεΐκων-Θύελλα Πατρών, Αντωνίου (Σπυρόπουλος-Γεωργακόπουλος)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 16/12
Νίκης Προαστίου, 15:00, Νίκη Προαστείου-Εθνικός Πατρών, Φωκάς (Μ.Ανδριανός-Ασημακόπουλος)
Πλαστήρα, 15:00, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Δαβουρλής K. 92, Μαρδάς (Μπαλαρούτσος-Αβραμοπούλου)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Πετρόπουλος (Σωτηρόπουλος-Χριστόπουλος)
Ρίου, 15:00, Αετός Ρίου Καλάβρυτα, Μπακόπουλος (Δριβήλας-Γεωργακόπουλος)
Προσφυγικών, 18:00, Πάτραι Α.Π.Σ.-Αχαϊκός, Γκοτσόπουλος (Αγγελόπουλος-Ωρολογάς)
Κυριακή 17/12
Ακράτας, 15:00, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Άρης Πατρών, Φωκάς (Βασιλόπουλος-Χριστόπουλος)
Β’ Κατηγορία (11η Αγωνιστική)
Ά Όμιλος
Σάββατο 16/12
Λιμνοχωρίου, 15:00, Λιμνοχώρι-Νεάπολη ΑΕ, Ταξιάρχης (Σακελιάς-Πούλος)
Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Κρίνος, Δ. Σαβατιανός (Κονιδάρης-Α.Σαβατιανός)
Μιντιλογλίου, 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Σταροχώρι, Οικονόμου (Γαλάνης-Βαρελάς)
Κυριακή 17/12
Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Πυρσός Πατρών-Παναχαϊκός, Κονιδάρης (Πανταζόπουλος-Πούλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Τριταίας ΑΟ-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Δ. Σαβατιανός (Α.Σαβατιανός-Τσούρας)
Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Δίας Σαραβαλίου, Δανιήλ (Βαρελάς-Τζήκας)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Δάφνη Πατρών-Ίκαρος Λακκόπετρας, Α. Σαβατιανός (Τσούρας-Μαργαρώνης)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 16/12
Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Πετεινοί, Παπαδής (Μαργαρώνης-Τσούρας)
Ροδιάς, 15:00, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αχιλλέας Καμαρών, Παπαδόπουλος (Μάστορας-Κωνσταντόπουλος)
Ζήριας, 15:00, Φοίνικας Ζήριας-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Γκαβός (Πανταζόπουλος-Παππάς)
Κυριακή 17/12
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Αστέρας Λεοντίου-Αρόης Α.Ε., Βαβαρούτας (Ζούλης-Σωτηρόπουλος)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Πάτρα 2005 A.E.-Άβυθος Αιγιάλειας, Γκοτσόπουλος (Βαβαρούτας-Αβραμοπούλου)
Αγυιάς, 15:00, Αίας Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Ξουρής (Π. Κωνστανταρόπουλος-Β.Κωνστανταρόπουλος)
Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Αστήρ Τέμενης, Ζήκος (Παλούμπης-Παπαχρήστος)
Γ’ Κατηγορία (8η Αγωνιστική)
Ά Όμιλος
Σάββατο 16/12
Προσφυγικών, 15:00, Ολυμπιακός Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Βέλλιου (Βαβίλης-Φώτος)
Κυριακή 17/12
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:00, Ίκαρος Πετρωτού-Αρόη Α.Π.Ο., Παπαδής (Θανόπουλος-Ασημακόπουλος)
Προσφυγικών, 12:30, Περιβόλα-Α.Ε.Κ. Πατρών, Γκαβός (Σακελιάς-Νικολακόπουλος)
Άνω Αλισσού, 15:00, Ρομαϊκός Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Μαρδάς (Απ.Παλαιολόγος-Πρωτόγερος)
Ρεπό : Πείρος Ισώματος
Β’ Όμιλος
Κυριακή 17/12
Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια 3-0 α.α.
Πλαστήρα, 12:00, ΑΟ Αιγίου 2019-Φλόγα Ρόδιας, δεν έχει ορισθεί
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ζαβλάνι, Βαβίλης (Παππάς-Μάστορας)
Ρίου, 15:00, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Φοίνικας Αγυιάς, Ταξιάρχης (Βέλλιου-Φώτος)