Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (17 & 18/2), με το πρόγραμμα να έχει αναλυτικά ως εξής :
Α’ Κατηγορία (21η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 17/2
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος, 15:30, Διαγόρας Βραχνεΐκων – Πανμοβριακός Ριόλου, Φωκάς (Κακαφώνης-Καρράς)
Νιφορεΐκων, 15:30, Δόξα Νιφορεΐκων – ΑΕ Ροϊτίκων, Παπαδόπουλος (Σωτηρόπουλος-Παλούμπης)
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Ατρόμητος Πατρών – Αχαΐκή, Χρονάς (Μ. Ανδριανός-Γαλάνης)
Παραλίας, 15:30, Δόξα Παραλίας – Αναγέννηση Πατρών, Ζήκος (Παυλόπουλος-Χριστόπουλος)
Θύελλας, 15:30, Θύελλα Πατρών – Αχαιός Σαραβαλίου, Βαβαρούτας (Αβραμοπούλου-Τραγουλιάς)
Κυριακή 18/2
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος, 15:30, Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Ατρόμητος Λάππα 2015, Φωκάς (Γαλάνης-Χριστόπουλος)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 17/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αχαϊκός – Καλάβρυτα, Γιαννόπουλος (Ασημακόπουλος-Σακελιάς)
Προσφυγικών, 15:30, Πάτραι Α.Π.Σ. – Δαβουρλής K. 92, Τσάκης (Τζήκας-Μάστορας)
Ρίου, 15:30, Αετός Ρίου – Εθνικός Πατρών, Ζεντέλης (Ωρολογάς-Ταγάρης)
Προσφυγικών, 18:30, Άρης Πατρών – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Μπακόπουλος (Γεωργακόπουλος-Αργυρόπουλος)
Κυριακή 18/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Νίκη Προαστείου, Παπαδόπουλος (Σπ. Οικονόμου-Τραγουλιάς)
Ακράτας, 15:30, ΑΕ Αιγείρας Ακράτας – Πήγασος Μπεγουλακίου, Κ. Ανδριανός (Ζούλης-Μπαλαρούτσος)
Β’ Κατηγορία (18η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 17/2
Άτλας Α.Σ. – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 3-0 α.α.
Μιντιλογλίου, 15:30, Αστέρας Μιντιλογλίου – Ικαρος Λακκόπετρας, Μαρδάς (Πανταζόπουλος-Νικολακόπουλος)
Χαλανδρίτσας, 15:30, Φαραϊκός – Δίας Σαραβαλίου, Γκαβός (Σπυρόπουλος-Πούλος)
Κυριακή 18/2
Ζαρουχλεΐκων, 11:00, Πυρσός Πατρών – Λιμνοχώρι, Ταξιάρχης (Αβραμοπούλου-Ωρολογάς)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 13:00, Δάφνη Πατρών – ΑΕ Νεάπολη, Σπηλιόπουλος (Γκαβός-Νικολακόπουλος)
Προσφυγικών, 18:00, Παναχαϊκός – Κρίνος, Ξουρής (Παυλόπουλος-Τζήκας)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:30, ΑΟ Τριταίας – Σταροχώρι, Γιαννόπουλος (Μαρδάς-Αργυρόπουλος)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 17/2
Ροδιάς, 15:30, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Απόλλων Εγλυκάδος, Γκοτσόπουλος (Σταυρόπουλος-Μαργαρώνης)
Πλαστήρα, 15:30, ΑΕ Αιγίου – Αχιλλέας Καμαρών, Ταξιάρχης (Βασιλόπουλος-Κωνσταντόπουλος)
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών – Φοινικας Ζήριας, Πετρόπουλος (Ζούλης-Αγγελόπουλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:30, Αστέρας Λεοντίου – Πανιώνιος Αχιλλέας, Κονιδάρης (Ξουρής-Απ. Παλαιολόγος)
Κυριακή 18/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, ΑΕ Πάτρα 2005 – ΑΕ Αρόης, Παπαδής (Σπυρόπουλος-Μάστορας)
Αγυιάς, 12:30, Πετεινοί – Αστήρ Τέμενης, Δ. Σαββατιανός (Α. Σαββατιανός-Κωνστανταρόπουλος)
Αγυιάς, 15:30, Αίας Πατρών – Άβυθος Αιγιάλειας, Α. Σαββατιανός (Κωνστανταρόπουλος-Ασημακόπουλος)
Γ’ Κατηγορία
Α’ Όμιλος (15η Αγωνιστική)
Κυριακή 18/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30, Α.Ε.Κ. Πατρών – ΑΠΟ Αρόη, Κονιδάρης (Ζεντέλης-Παπαχρήστος)
Προσφυγικών, 12:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 – Ολυμπιακός Πατρών, Βέλλιου (Φώτος-Πούλος)
Ισώματος, 15:30, Πείρος Ισώματος – Ικαρος Πετρωτού, Γκοτσόπουλος (Γεωργακόπουλος-Ταγάρης)
Άνω Αλισσού, 15:30, Ρομαϊκός Α.Σ. – Περιβόλα, Ζήκος (Βασιλόπουλος-Σακελιάς)
Ρεπό : Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Β’ Όμιλος (Εξ Αναβολής 12ης Αγωνιστικής)
Κυριακή 18/2
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου – Φλόγα Ρόδιας, Παπαχρήστος (Πανταζόπουλος-Κωνσταντόπουλος)
Νίκης Προαστίου, 15:30, Φοίνικας Αγυιάς – Αυτόνομη Π.Ο., Τσεντούρος (Μαργαρώνης-Φώτος)