Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Ριόλου, 15:00, Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Πετρόπουλος
Λιμνοχωρίου, 15:00, Λιμνοχώρι-Αχαΐκή, Πράνταλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα 2015, Δανιήλ
Λακκόπετρας, 15:00, Ικαρος Λακκόπετρας-Θύελλα Πατρών, Ταξιάρχης
Κυριακή 11/12
Μιντιλογλίου, 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δίας Σαραβαλίου, Οικονόμου
Βραχνεΐκων, 15:00, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Δόξα Νιφορεΐκων, Δανιήλ
Ρεπό : Δόξα Παραλίας
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Νίκης Προαστίου, 15:00, Νίκη Προαστείου-Παναιγιάλειος, Ανδριανός
Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 15:00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Οικονόμου
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Μέρμηγκας
Προσφυγικών, 18:00, Εθνικός Πατρών-Άρης Πατρών, Καδδάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Πήγασος Μπεγουλακίου, Καλύβας
Κυριακή 11/12
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Πάτρα 2005 A.E.-Ατρόμητος Πατρών, Πράνταλος
Ρεπό : Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Προσφυγικών, 15:00, Αχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Ασπρουλόπουλος
Κυριακή 11/12
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Ικαρος Πετρωτού-Πείρος Ισώματος, Ζήκος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:30, Αστέρας Λεοντίου-Παναχαϊκός, Γιαννόπουλος
Προσφυγικών, 15:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Ροϊτίκων ΑΕ, Αγγελόπουλος
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Αναγέννηση Πατρών, Ταξιάρχης
Χαλανδρίτσας, 15:00, Σταροχώρι-Φαραικός, Ασπρουλόπουλος
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”-Περιβόλα, Πετρόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Άνω Καστρίτσι, Γιαννόπουλος
Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Φοινικας Ζήριας, Γκαβός
Κυριακή 11/12
Αγυιάς, 15:00, Ζαβλάνι-Αστήρ Τέμενης, Αργυρόπουλος
Ροδιάς, 15:00, Φλόγα Ρόδιας-Καλάβρυτα, Βαβίλης
Πλαστήρα, 15:00, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αιγίου ΑΕ, Παπαχρήστος
Ρίου, 15:00, Αετός Ρίου-Δαβουρλής K. 92, Γκαβός
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Αρόης Α.Ε., Κονιδάρης
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Άνω Αλισσού, 15:00, Ρομαϊκός Α.Σ.-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Νεάπολη ΑΕ-Καμίνια, Αργυρόπουλος
Ντα Λουζ Οβρυάς, 15:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Βασιλικό, Βαβίλης
Κυριακή 11/12
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:00, Προοδευτική Πατρών-Πυρσός Πατρών, δεν έχει ορισθεί
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός, δεν έχει ορισθεί
Ρεπό : Ολυμπιακός Πατρών
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/12
Ρίου, 15:00, Φοίνικας Αγυιάς-Α.Ε.Κ. Πατρών, Ασημακόπουλος
Κυριακή 11/12
Αγυιάς, 10:00, Ψηλαλώνια-Αίας Πατρών, δεν έχει ορισθεί
Προσφυγικών, 12:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, δεν έχει ορισθεί
Αγυιάς, 12:30, Αυτόνομη Π.Ο.-Σκεπαστό, δεν έχει ορισθεί
Δημητρόπουλου, 15:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Πετεινοί, δεν έχει ορισθεί
Ρεπό : Φλόγα Κάτω Καστριτσίου