Σε νέα ημερομηνία το ματς Πήγασος-Αχαϊκή

Οριστική διακοπή είχαμε τελικά στο ματς του Πήγασου Μπεγουλακίου με την Αχαϊκή μετά την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου με το σκορ να παραμένει 0-0.

Στο 16΄ είχαμε προσωρινή διακοπή λόγω νεροποντής. Το ματς άρχισε ξανά, αλλά τελικά διεκόπη οριστικά στο 45ο λεπτό. Μέχρι τότε είχαμε ένα καλό σουτ του Φωτόπουλου από πλευράς γηπεδούχων και ένα ακυρωθέν τέρμα του Αυγερινού Δημητρακόπουλου στο 40ο λεπτό ως οφσάιντ. Τις επόμενες ώρες θα οριστεί η ημερομηνία που θα διεξαχθεί το β΄ ημίχρονο.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ (Ν. Δημητρόπουλος): Τρίγκας, Αποσκίτης, Αθανασόπουλος (30΄ λ.τ. Παπαδημητρακόπουλος), Ζαχαρόπουλος, Γεωργούσης, Λιόγκας, Καλογερόπουλος, Παλαιολόγος-Ηρακλέους, Φωτόπουλος, Μικελάτος, Μπαλάσης.

ΑΧΑΪΚΗ (Αλ. Γαβριλόπουλος): Καραμανλής, Παπαστεργίου, Πετρόπουλος, Μωραΐτης, Γερασιμόπουλος, Δ. Φραγκούλιας, Γεωργόπουλος, Μπακάλης, Πυρρής, Δημητρακόπουλος, Σουρανής.