Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου. Το πρόγραμμα και αυτοί που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής :
Α’ ΕΠΣΑ – Play Off – 8η Αγωνιστική (Τελευταία)
Σάββατο 16/4
Γήπεδο Προσφυγικών, Ώρα 17.00, Άρης Πατρών-Πανμοβριακός, Ταξιάρχης
Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 17.00, Θύελλα Πατρών-Αχαϊκή, Βαβαρούτας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 17.00, Νίκη Προαστίου-Δόξα Παραλίας, Ρουμπάνης
Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 17.00, Αιγείρα/Ακράτα-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Γιαννόπουλος
Γήπεδο ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.00, Αετός Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 17.00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ατρόμητος, Δανιήλ
Α’ ΕΠΣΑ – Play Out – 6η Αγωνιστική
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 17.00, Καλάβρυτα-Πήγασος, Καδδάς
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 17.00, Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Χρονάς
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 17.00, Δαβουρλής-Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, Άνω Καστρίτσι-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς
Κυριακή 17/4
Γήπεδο ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», Ώρα 16.00, Εθνικός Πατρών-Δίας Σαραβαλίου, Οικονόμου
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, Αετός Ρίου-Αχαϊός Σαραβαλίου, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 17.00, Θύελλα Αιγίου-ΑΕ Πάτρα 2005, Φωκάς
Β’ ΕΠΣΑ – Α’ Όμιλος – 22η Αγωνιστική
Σάββατο 16/4
Γήπεδο ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», Ώρα 19.30, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Πράνταλος
Κυριακή 17/4
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 13.00, Περιβόλα-Πείρος Ισώματος, Μπακόπουλος
Γήπεδο Προσφυγικών, Ώρα 14.00, Αστραπή-Πυρσός, Χρονάς
Γήπεδο Ζαρουχλείκων, Ώρα 17.00, Δάφνη Πατρών-Άτλας, Κονιδάρης
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 17.00, Σταροχώρι-Φαραϊκός, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Προσφυγικών, Ώρα 17.00, Ολυμπιακός Πατρών-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ζήκος
Β’ ΕΠΣΑ – Β’ Όμιλος – 24η Αγωνιστική
Σάββατο 16/4
Γήπεδο Πλαστήρα, Ώρα 17.00, ΑΕ Αιγίου-Αυτόνομη, Παλαιολόγος
Κυριακή 17/4
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 13.00, Πετεινοί-ΑΠΣ Ζαβλάνι, Βαβαρούτας
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 17.00, Φλόγα Ροδιάς-ΑΕ Δρεπάνου, Μιχαλόπουλος
Γήπεδο Πλαστήρα, Ώρα 17.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Απόλλων Συνοικισμού, Ξουρής
Γήπεδο Ζήριας, Ώρα 17.00, Φοίνικας Ζήριας-Αχιλλέας Καμαρών, Γιαννόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 17.00, Αστέρας Τέμενης-Αργυρά, Παπαχρήστος
Γήπεδο ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.30, ΠΑΟΚ Πάτρας-Απόλλων Εγλυκάδας, Αργυρόπουλος
Ρεπό : Πανιώνιος/Αχιλλέας
Γ’ ΕΠΣΑ – Α’ Όμιλος – Play Off – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 16/4
Γήπεδο Νιφορεϊκων, Ώρα 17.00, Κρίνος-ΑΟ Τριταίας, Γκαβός
Κυριακή 17/4
Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 17.00, Μετόχι-Ροίτικα, Ταξιάρχης
Γ’ ΕΠΣΑ – Β’ Όμιλος – 18η Αγωνιστική (Τελευταία)
Σάββατο 16/4
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Παναχαϊκός-Σπάρτακος, Μπαρλής
Κυριακή 17/4
Γήπεδο Προσφυγικών, Ώρα 11.30, ΑΕΚ Πατρών-Αστέρας Λεοντίου, Σπηλιόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 17.00, Αίας Πατρών-Ρωμανός, Βέλλιου-Αρμίρ
Ρεπό : ΑΕ Αρόης