Σάββατο, 4 Ιουλίου, 2020

Εξαιρετική η διαιτησία του Γ. Παπαδόπουλου στο Super Cup

Αλάνθαστη ήταν η διαιτητική τριάδα του χθεσινού Super Cup, με τον Γιώργο Παπαδόπουλο να κάνει μια εξαιρετική διαιτησία, αλλά και τους βοηθούς (Σωτηρόπουλο-Αβραμοπούλου) να τον ακολουθούν επάξια. Είναι από τους διαιτητές που κατά καιρούς...

Οι διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου της Τετάρτης 6/11

Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους τελευταίους αγώνες της β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, οι οποίοι θα διεξαχθούν την Τετάρτη 6/11. Αναλυτικά έχουμε : Ώρα 14.30

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Λιμνοχώρι, Οικονόμου Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Δίας Σαραβαλίου, Σαφαρίκας Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00,...

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/10)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η Αγωνιστική) Α’΄Όμιλος Σάββατο 26/10 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Δόξα Παραλίας, Καλύβας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Ατρόμητος-Αχαϊός Σαραβαλίου, Αθανασόπουλος

Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης για το Κύπελλο Ερασιτεχνών

Ορίσθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για την β’ φάση του Κυπέλλου που θα διεξαχθούν την ερχόμενη Τετάρτη, οι οποίοι έχουν ως εξής : ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ Τετάρτη 23/10, Ώρα 15.30

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 19/10 Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 16.00, Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Μπλίκας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Αναγέννηση-Πήγασος, Παπαδόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.00, ΑΕ...

Στον «εθελοντισμό-ερασιτεχνισμό», κάνουμε και λίγο τα «στραβά μάτια»

Κάθε Σαββατοκύριακο γίνεται μεγάλη προσπάθεια από τα ΜΜΕ της περιοχής να διαφημίσουν και να προβάλλουν το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο της Αχαΐας. Έχοντας λοιπόν μπροστά τους έναν τεράστιο «όγκο» αγώνων κάθε αγωνιστική και στις 3...

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 12/10 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.30, Δόξα Χαλανδρίτσας-Πανμοβριακός, Ρουμπάνης Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 16.30, Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Χρονάς Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Ατρόμητος-Αναγέννηση, Ανδριανός

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (5-6/10)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 5/10 Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 16.30, Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Αναγέννηση-Αχαϊός Σαραβαλίου, Φωκάς Γήπεδο «Κ....

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (28-29/9)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 28/9 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Ατρόμητος-Αχαϊκή, Χρονάς Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 17.00, Δόξα Παραλίας-Πήγασος, Οικονόμου Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 17.00, Πανμοβριακός-Λιμνοχώρι, Μιχαλόπουλος