Eπιστροφή στις νίκες για την Α.Ε. Λιμνοχωρίου που επικράτησε με 2-1 του Πυρσού εντός έδρας. Τα γκολ των νικητών σημείωσαν ο ταλαντούχος Νικολακόπουλος και ο Καρίτσας.
Α’ Όμιλος
Λιμνοχώρι-Πυρσός Πατρών 2-1 (Νικολακόπουλος, Καρίτσας – Αυγ. Λόης)
Κυριακή 5/11
Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Νεάπολη ΑΕ-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης (Γαλάνης-Ωρολογάς)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Άτλας Α.Σ., Αγγελόπουλος (Αβραμοπούλου-Ζεντέλης)
Λακκόπετρας, 15:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γκαβός (Κωσταδήμας-Μαργαρώνης)
Χαλανδρίτσας, 15:00, Σταροχώρι-Τριταίας ΑΟ, Παπαχρήστος (Πανταζόπουλος-Παππάς)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Δίας Σαραβαλίου-Φαραικός, Ζεντέλης (Αγγελόπουλος-Αβραμοπούλου)
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Παναχαϊκός, Ταξιάρχης (Μ.Ψιμάρνης-Κωνσταντόπουλος)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 5/11
Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αστέρας Λεοντίου, Ζήκος (Βαρελάς-Κωνστανταρόπουλος)
Προσφυγικών, 15:00, Αρόης Α.Ε.-Πάτρα 2005 A.E., Μαρδάς (Παυλόπουλος-Απ.Παλαιολόγος)
Αβύθου , 15:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Αίας Πατρών, Σπηλιόπουλος (Σταυρόπουλος-Φώτος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Μπακόπουλος (Θανόπουλος-Βέλλιου)
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Αιγίου ΑΕ, Σεσέντος (Ασημακόπουλος-Τσούρας)
Τέμενης, 15:00, Αστήρ Τέμενης-Πετεινοί, Τσεντούρος (Π.Ψιμάρνης-Σακελιάς)
Ζήριας, 15:00, Φοίνικας Ζήριας-Ηρακλής Πατρών, Γκοτσόπουλος (Παπαδής-Τουρνικιώτης)
Οι βαθμολογίες
Β’ ΕΠΣΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΑΑ | ΟΜΑΔΑ | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 |
2 | Δάφνη Πατρών | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 10 |
3 | Ατλας Πατρών | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 9 |
4 | Λιμνοχώρι | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 5 | 9 |
5 | Σταροχώρι | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 7 | 9 |
6 | Παναχαϊκός | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 | 6 |
7 | Φαραϊκός | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 6 |
8 | Πυρσός Πατρών | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 9 | 6 |
9 | Νεάπολη Πατρών | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 4 |
10 | Ολυμπιακός Φίλων | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 9 | 4 |
11 | Ικαρος Λακκόπετρας | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 12 | 3 |
12 | ΑΟ Τριταίας | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | 3 |
13 | Δίας Σαραβαλίου | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | 2 |
14 | Κρίνος | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | 1 |
Β’ ΕΠΣΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΑΑ | ΟΜΑΔΑ | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Απόλλων Συνοικισμού | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 12 |
2 | Αστέρας Λεοντίου | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 10 |
3 | ΑΕ Αρόης | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 |
4 | Φοίνικας Ζήριας | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 7 | 9 |
5 | ΑΕ Πάτρα 2005 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | 7 |
6 | Ηρακλής Πατρών | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 5 | 6 |
7 | ΑΕ Αιγίου | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | 6 |
8 | Απόλλων Εγλυκάδας | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | 6 |
9 | Αχιλλέας Καμαρών | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 6 |
10 | Αστέρας Τέμενης | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | 5 |
11 | Πανιώνιος/Αχιλλέας | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 4 |
12 | Αβυθος Αιγιαλείας | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 19 | 1 |
13 | Πετεινοί | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 10 | 0 |
14 | Αίας Πατρών | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 18 | 0 |