H ανάρτηση που έκανε ο πολύπειρος τεχνικός, της Αστραπής/Αετού, Μίκι Τσίρκοβιτς μετά την νίκη κόντρα στον Απόλλων Εγλυκάδας (2-1):
«Εκ μέρος των ποδοσφαιριστών της Αστραπής ζητάμε συγγνώμη που στεναχωρήσαμε αρκετούς που μας είχαν ξεγραμμένους. Συγγνώμη που έχουμε αξιοπρέπεια και ήμασταν μια παρέα 7 μήνες. Απλά είμαστε υπόδειγμα, τι σημαίνει ταπεινότητα και σεμνότητα. Σαν προπονητής είμαι υπερήφανος γι΄ αυτά τα εξαιρετικά παιδιά της Αστραπής».
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2022/10/312711713_676630580642402_5545188096263278680_n.png)