Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος
Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαφαρίκας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Ατρόμητος, Οικονόμου
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Αχαϊκή, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δίας Σαραβαλίου, Σαμαρτζής
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΑΕ Πάτρα-Πήγασος, Χρονάς
Β’ Όμιλος
Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Παναιγιάλειος-Άρης Πατρών, Καδδάς
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Νίκη Προαστίου, Φωκάς
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Αετός Πατρών, Πράνταλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΑΠΣ Πάτραι-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Παπαδόπουλος
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-Θύελλα Αιγίου, Ταξιάρχης
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Ηρακλής-Αιγείρα/Ακράτα, Ρουμπάνης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Φαραϊκός-Δάφνη Πατρών, Μπλίκας
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού, Φωκάς
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Καλλιθέα, Τηλιγάδας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς, Χρονάς
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καλύβας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Δρέπανο, Πολυγένης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος
Τετάρτη 29/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Ολυμπιακός Πατρών-Φοίνικας Ζήριας,
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Αστέρας Λεοντίου-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Γαλήνη, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Καμζόλας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ρωμανός, Κονιδάρης
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.30, Δόξα Πατρών-Ίκαρος Λακκόπετρας, Αρκουμάνης
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Νεάπολη Πατρών, Παπαχρήστος
Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ροίτικα, Καραβασίλης
Β’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Πυρσός Πατρών-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Αρόης-Σκεπαστό, Γαλάνης
Κυριακή 26/1
Γήπεδο «Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Προοδευτική Πατρών-Σπάρτακος, Αγγελόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Παναχαϊκή 2014-ΑΕΚ Πατρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Άτλας, Μαχαίρας-Μουστάκας
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Αυτόνομη-ΑΕ Αιγίου, Μπακόπουλος
Ρεπό : Κεραυνός Σελιανιτίκων